Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alkáli só kúrát alkalmazott...

Alkáli só kúrát alkalmazott itt valaki? Mi a tapasztalat róla?

Figyelt kérdés
Ahol meg lehetne vásárolni az a b17 oldal. Ám oda és a megadott elérhetőségre hiába írok szorgalmasan, senki sem válaszol!!! Kamu oldal lenne?
2015. márc. 9. 07:23
 1/5 anonim válasza:
Szia! Még most sem válaszoltak? Én is írtam nekik ma, remélem tudnak segíteni. Nálatok milyen betegség miatt kell?
2015. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Valószínűsíthető hogy nekünk is fog kelleni,viszont most azért írok ehhez a kérdéshez hogy meglegyen,lássam ha írtok a fejleményekről.Bármi tapasztalatot szereztek megtennétek hogy írtok?

Előre is köszönöm

Üdv. egy elkeseredett apa lánya

2015. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hogyan tudtatok nekik írni?Az oldalukon hiába kattintok az adott címre nem csinál semmit :(
2015. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napsugar11 ***** válasza:
Ha valakit érdekel, nekem sok tapasztalatom van a B17-el kapcsolatban.
2015. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első vagyok. A fórumba is írtam és a kapcsolatok fülre kattintva találsz 2 e-mail címet, az egyik a kúra kiválasztásához ígér segítségnyújtást a másik a szállítással kapcsolatos kérdések miatt van. Az első e-mail címre írtam. Elvileg a fórumban akkor kerül kiírásra a kérdés, ha megválaszolták. Remélem hétvégén is nézik az e-mailre küldött leveleket, mert nálunk is sürgős lenne.
2015. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!