Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kit gyógyítottak már kinezioló...

Kit gyógyítottak már kineziológiával? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 14:28
 1/8 anonim válasza:
53%
A kineziológia egy roppant érdekes dolog, de véleményem szerint minden képpen hatásos. a google.hu oldalon biztosan találsz magyarországi információkat bőven a témával kapcsolatban
2010. febr. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem gyógyított egy kedves hölgy, ódákat zengtek róla, így jutottam el hozzá. Sok problémám volt: alvászavar, félelem a "szellemek" miatt, evészavar, méhszájseb, stb. Mindet feloldottuk, csinálni kellett rá megerősítő gyakorlatokat, és most minden szupi! (kb 3x kellett mennem). Most nyáron volt egy autóbalesetem, nagyon megrázott, rettegtem autóba ülni. Megint elmentem kezelésre, és azóta semmi gondom nincs az autózással.

A párom eleinte szkeptikus volt, de mikor látta rajtam a pozitív változásokat, ő is elment (aknés volt az arca nagyon, gyerekkorában meghalt az apukája) és láss csodát, 1hónap alatt eltűnt az összes akne az arcáról, amit eddig egy diéta, drága krém sem tudott elmulasztani!

Végülis magadat gyógyítod meg, ő csak segít kommunikálni a tudatalattiddal, hogy megtudd, mi kell a gyógyuláshoz! Nagyon-nagyon ajánlom!!

2010. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó hír, nagyon bízom benne, köszönöm:)
2010. márc. 1. 19:04
 4/8 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy azóta, amióta kiírtad a kérdést , már magad is megtapasztaltad, hogy milyen.


Nekem annyira nem pozitív a tapasztalatom. Nagyon kedves, megértő kinezológus csinálta, nem az volt a baj, hanem az, hogy túl mélyen lerakódott negatív emlékeket hozott fel( pl. 1 éves korból, meg 13 éves korból), amiket már úgy éreztem, hogy sikerült eltemetnem. Utána otthon is kellett mondanom feloldó elikszírt, hogy el tudjam engedni a rossz dolgokat.

Kétszer voltam kezelésen, de megfogadtam magamnak, hogy többször nem.

Nagyon érzékeny vagyok, és olyan gátak szakadtak fel, hogy mind a 2 kezelés után legalább 2 hónap kellett, hogy újra közel kerüljek önmagamhoz, és megnyugodjak. nagyon feldúlt a kezelés. lehet, hogy ez a jó.. hogy így hat.. de én nem élveztem a folyamatot. 20/L

2010. márc. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az ami ennyire megrázott?
2010. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nagyon pozitív, hogy tényleg hat az ilyen kúra.

Nekem a nővérem mondta először, és mostanában gondolkozom rajta, hogy keresek egy jó szakembert.

Mindketten családi problémákon mentünk keresztül, csak ő hamarabb elmenekült otthonról.Én sajnos elég későn ahhoz, hogy maradandó önbecsüléshiányt és szorongásokat szerezzek.

Neki segített sokat, én már három éve pszichiáterhez járok, igaz nagyon kis adag gyógyszert kaptam, de szeretném elhagyni ezeket is.

Ilyen lelki problémáktól is meg lehet vele szabadulni?

Szeretném jól érezni végre magam a bőrömben!Pedig már 7 éve harmónikus párkapcsolatban élek a párommal, ezeket a régi dolgokat a mai napig nem tudtam feldolgozni.

2010. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak:

pont az ilyen lelki sérülésekre/problémákra való! Az agynak három része van: tudatos, tudatalatti és tudattalan. A tudatos gondolkodást tudjuk befolyásolni, a másik kettőt nem. Ha valami trauma ér minket, az eltárolódik az utóbbi két agyrészben, és ez akaratlanul is hatással van az életedre. Vannak nagyon furcsa és érdekes dolgok! Ha elmész ilyen kezelésre, biztos érnek "meglepetések".Rengeteg dolgot megtudsz önmagadról. Ez nem olyan, mintha pszichológushoz járnál, mert itt csak elmondod, hogy mi a problémát, min szeretnél változtatni, és a kineziológus "barkóbázik" a testeddel, azaz a karod izommozgásából fogja tudni feltárni a probléma eredetét. A múltban létrejött tudatalatti dolgokat oldja fel.

Nekem már az egész családom jár(t) kezelésre, és mindenki hihetetlen eredményeket ért el!! Nálunk volt egy nagy tragédia, amit mindenki máshogy "raktározott el" és más problémák jöttek ki! Apukám két kezelés után (2hónap alatt) 10 kilót fogyott, elmúlt a kényszerevése, nem ideges folyton, jó kedve van(az elmúlt 10 év alatt egyszer nem láttam ilyen kiegyensúlyozottnak!). Én már nem rettegek a sötétben, elmúlt a méhszájsebem, már nem érzek "fojtogatást" ha a nővéremről beszélek, aki elhunyt...

Le sem tudom írni, mennyit adott nekem a kineziológia! De csak olyan szakemberhez érdemes menni, aki tényleg ért hozzá! Mert amúgy semmi értelme! Én Debrecenben jártam, nagyon profi a nő!

Hosszú lett a bejegyzésem, de szeretném, ha sokan megismernék a kineziológia áldásos hatásait!!!

2010. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Köszi a biztatást, még gyűjtöm a bátorságom, hogy elmenjek, találtam egy szimpatikus arcú hölgyet itt Ajkán, nem is olyan drága, úgyhogy megpróbálom.

Bár egy kicsit sebezhetőnek érzem magam, mivel eddig is azon igyekeztem, hogy kívülről ne lássák rajtam, milyen belső szorongásaim és fóbiáim vannak az emberekkel kapcsolatban.

Nevetséges, hogy ennyire zavarodott és önbizalomhiányos vagyok,de ha feloldható ez az állapot, annak nagyon örülnék.Állítólag semmi maradandó pszichés bajom nincs, csak súlyos trauma okozta szorongás,depresszió a pszichiáter szerint (édesanyámra én találtam rá holtan,de más problémák is összesűrűsödtek), gyógyszer nélkül már nem is tudok felszabadult, nyugodt lenni (próbáltam párszor).Na ennyi, majd írok, milyen tapasztalataim voltak.

Sjudi

2010. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!