Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Erős hányinger a grapefruit...

Erős hányinger a grapefruit mag kivonat miatt?

Figyelt kérdés

Először bélfertőzésre javasolták, el is kezdtem csepegtetni az innivalómba a javasolt mennyiséget, de minden alkalommal 1-2 óra múlva hihetetlen hányingerem lett, így hamar abbahagytam..

Most felfázásra ajánlották a tőzegáfonya kapszula mellé, de a cseppeket nem merem bevenni mellé..


Volt már valaki hasonló helyzetben? Létezik hogy attól lettem rosszul, vagy csak szerencsétlenül jöttek ki az időpontok? Bevenném most is, de félek hogy megint ez lesz..



2015. ápr. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jaa... Így jár az, aki felborítja az emésztés, és a lélek egyensúját
2015. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, máris sokkal jobban érzem magam..
2015. ápr. 13. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves első. Világosíts már fel, mi köze a lélek egyensúLYának a bélfertőzéshez?

Javaslom, hogy olvasgasd a helyesírási szótárat, szükséged van rá.

2015. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bár régi kérdés, de én is tapasztaltam néhány nap folyamatos használat után. és többször is nekifutottam, de nem bírja a szervezetem
2022. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!