Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki hogy gondol a masszázsra?...

Ki hogy gondol a masszázsra? Szeretitek? Akit még nem masszíroztak, az mennyire vágyik rá?

Figyelt kérdés

Gyógymasszőr vagyok, és szerintem tök jó dolog, hogy lényegében a testi kontaktussal és egy kis figyelemmel enyhíteni vagy megszűntetni lehet emberek fájdalmát.. Sok betegségre hatásos gyógymód.. Arról nem is beszélve, hogy 10ből 11 embernek tele van izomcsomókkal a háta-válla

Sokan mégsem tekintenek rá, mint gyógyító vagy lazító tevékenységre, csak mint valami fölösleges, vagy neadjIsten szexuális dologra..


21F

BP



2015. ápr. 27. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt hozzá szerencsém olyantól aki érti is a dolgát, de szívesen kipróbálnám egyszer hogy milyen amikor egy profi masszíroz végig.
2015. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a családban szoktuk egymást masszírozni meg a barátaimmal, de minimum ismerős kel legyen, és ruhán át akkor is. annak van egy elég erős intimitáésa, hogy a meztelen bőrödet nyomkodja valaki, szóval idegennek nem engedném, még ha ő fizetne sem.:)

Én sem szeretem a csupasz bőrt masszírozni, ha nem a szerelmem az illető.

2015. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen nyitott vagyok. Egy dolog miatt nem voltam még masszázson, mert van egy bőrbetegségem, elég látványos, és kellemetlen lenne nekem is, a masszőrnek is. De masszírozni tudok, családtagoknak, barátoknak simán bevállalom, nem csak ruhán át.
2015. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Én szeretem ha masszíroznak, de érdekes módon egy kicsit hozzákapcsolom a nemiséget, elvégre ez kissé intim dolog. Épp ezért férfinek sosem engedném, hogy taperoljon, mindig nők masszíroznak. A kedvencem egyébként a hátmasszázs, főleg ha lágyan csinálja, mivel könnyen megfájdul az erős gyúrástól. Így viszont fantasztikusan relaxál, nagyszerű érzés.
2015. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
28/F vagyok az lemaradt.
2015. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!