Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kapcsolatba tík engeditek? E...

Kapcsolatba tík engeditek? E ha a barátnotok cigizik, de tík tiltanátok neki, mert nem szeretitek

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem engedélyen alapul.Vagy elfogadod a káros szenvedélyeivel együtt,vagy nem jársz vele és kész!

Az életét és a döntéseit egy szabad embernek nem lehet.Ma már nincsen rabszolgaság,senki sem köteles engedelmeskedni gyakorlatilag senkinek.

2014. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én cigiztem sokat ,és leszoktam.

Nem tagadom nem egy egyszerű folyamat és egy évet is kivesz az ember életéből a leszokás.

Hogy a másik ember mit kezd magával az a saját maga dolga.

Ha nekem van olyan barátnőm aki cigizik akkor megkérem hogy amíg vele vagyok legalább addig bírja ki,meg amúgy sem szeretem mikor egy hamutartóval smárolok :) Szóval arra senkit sem kérek meg hogy hagyja abba,csak hogy mérsékelje.Nekem volt olyan barátnőm ,míg cigiztem hogy nem is tudta hogy dohányzom mert előtte sosem gyújtottam rá.

2014. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először magyarul tanulj meg írni.
2014. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor leszokik a kedvedért a cigiröl
2016. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!