Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az a Sydenham Chorea...

Mi az a Sydenham Chorea betegség? Mik a tünetei? Gyógyítható? Ha igen akkor milyen orvos kezeli?

Figyelt kérdés
Az egyik gyógyszer betegtájékoztatójának az "esetleges" mellékhatásai között olvastam! Google ba beírtam de semmi használható infót nem dobott ki!Kíváncsi vagyok! Tudtok erről a betegségről valamit?
2010. febr. 24. 16:55
 1/1 anonim válasza:
Borzalmas idegbetegség fertőzés okozza béta-hemolitikus streptococcus baktérium okozza.Rendszertelen,céltalan akaratlan mozgások a baktérium álltal kibocsájtott anyagok akadályozzák az agyban a motorikus mozgás rendszert.Kezelése nincs,ideggyógyász foglalkozik vele.Csak ágynyugalom segíthet és nyugtató hatású gyógyszerek barbiturátok,benzodiazepinek.A legtöbb gyermek meggyógyul,de reumás láz jöhet létre és a betegség megismétlődhet a késöbbiekben.Súlyosabb esetben szívburok gyulladás is felléphet.Okozhat agyi zavarokat izom rángást,autizmust...
2010. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!