Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hiányoztam a suliból viszont...

Hiányoztam a suliból viszont nem betegség miatt. A kérdésem az hogy orvos így is ad e igazolást?

Figyelt kérdés
Szülő már nem tud igazolni viszont fontos lenne az igazolás.
2010. okt. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó fej a doki, meg lehet vele beszélni. Az enyémmel meg lehetett. Főleg, ha nyomós indokom volt, nem lógás.

Te miért nem voltál?

2010. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mondhatod, hogy hasmenésed volt, ezért nem mentél suliba, de már elmúlt.
2010. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom máshol,hogy van, de nálunk a háziorvos ...pff, nem orvos, csak szemlélő. Jó persze,ha azt mondom fája torkom, megnézi,de MINDIG MINDENRE ugyan azt a gyógyszert adja...na mindegy. Én elég sokat "lógtam" és annyi volt,hogy beopogtam, mondtam hogy szeretnék igazolást kérni, ő megkérdezte mettől meddig, és megmondtam és ő beírta.Ennyi volt, se kérdezősködés, se kötözködés. Végeredménybe ez tök jó volt, mert nem kellett csomót várni a rendelőbe, meg felesleges hazugságokat kitalálni. Sok osztálytársam nem volt ilyen szerencsés, csak az én házidokim ilyen nemtörődöm.
2010. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként adom a tanácsot (jól le fognak pontozni néhányan): ha azt mondod az orvosnak, hogy x napig ment a hasad és hánytál (valószínűleg az előző napi össze-vissza zabálás ütött ki), de segített a diétázás és csak igazolást kérsz, biztosan megadja.

Én pl. egy ilyen problémával csak utólag felhívom a gyerekorvost, hogy ettől eddig itthon tartottam ezért-azért a gyereket és leugranék az igazolásért. Ha nem lógsz rendszeresen, nincs mitől tartanod.

2010. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mi doktornőnk is ilyen.Túlzottan nem töri magát az asszisztenséről nem is szólva aki hadd ne mondjam hogy jár be dolgozni..de ez nem ide tartozik most remélem megkapom majd az igazolást.Nem hiszem hogy kötözködne.Először hiányoztam úgy h nem betegség miatt és emiatt igazolás kell szóval csak nem lesz gond.Köszönöm a válaszokat és véleményeket. :)
2010. okt. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!