Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség ez? Orvos kell?

Milyen betegség ez? Orvos kell?

Figyelt kérdés
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 7. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
viszket, ha igen akkor vmi allergia, csalánkiütés. vagy egy eccerű csípés.
2009. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Viszket bizony... De még hogy! :D

És van még vagy harminc.

Hogy fogom én ezt kibírni???

"eccerűen"

"1*ű"

2009. dec. 7. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

jolvan tudok hogykell leírni azt hogy egyszerűen...:D

naszóval ha nagyon viszket akkor sztem csalánkiütés. nekemis van. elmúlik magától előbbutóbb. nekem olyan 20 percen belül. kenhetsz rá fenistil-t az enyhíti a viszketést.

vmilyen allergiád lehet vmire, ha ezek kijöttek. de azis lehet h senkisem fogja neked kideríteni, h miért. mint nekem. majd elmúlik. már 2 éve tart, de már igen ritkán jönnek elő.

2009. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja...és elmehetsz vele bőrgyógyászra, majd szevednek rajtad egy sort, h ilyen-olyan allergia, de azis lehet h hazaküldenek egy mondattal, hogy: mosószerallergia. nemmindig foglalkoznak a csalánkiütésekkel, mert sokszor nagyon nehéz kideríteni h mitől jönnek elő. figyeld magadat így többet segíthetsz. figyeld meg h mi után jönnek ki, éshamár van vmi elképzelésed, sztem akkor fordulj orvoshoz.

lehet ad majd rá mindenféle krémet, meg gyógyszert, antihisztaminokat, amik vagy hazsnálnak, vagy nem.

2009. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! További szép napot!
2009. dec. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!