Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel kezeljem az esténként...

Mivel kezeljem az esténként lefekvéskor (nehéz láb érzés) fájó vádlimat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Magnézium!

Még lefekvés előtt masszírozd át picit. Én mentholos krémmel szoktam.

2015. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Magnézium tabletta (Magn+B6) este 1 db. Minden egyéb gyógyszer után kb. 1,5 órával, mert lelassítja a többi felszívódását. Szabadáras. 50 db, 1 doboz kb. 3.000,- Ft.
2015. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dota felhasználónak üzenem,hogy gondolja meg a válaszait,ez nem játék,mert sajnos pár hónapja elhunyt anyám lábát is amputálták,ott voltunk a műtéten.Rossz vicc!
2015. jún. 1. 07:38
 4/4 K.J.Smith válasza:
100%
Ki kellene deríteni, mi okozza a fájdalmat. Visszér, érszűkület, vagy magnéziumhiány? Mert a magnéziummal (MagneB6-tal) csak az utóbbit lehet kezelni. A visszérre a vadgesztenye krémet szokták javasolni (gyógyszertárakban, drogériákban kapható) vagy van pl. a Lioton gél (és nyilván vannak más készítmények is). Az érszűkület pedig orvosi kezelést kíván (a visszeres lábat is egyébként jobb megmutatni orvosnak). Szóval szerintem az okot kellene megkeresni, mielőtt bármivel is elkezded kezelni.
2015. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!