Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként halálfélelem,...

Esténként halálfélelem, remegés, szédülés, ájulásérzet, magas vérnyomás. Ez pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Éjszakánként rám jönnek olyan gondolatok, hogy "mivan ha többé nem kelek fel.." és minden apróságon bepánikolok, ilyenkor attól félek, hogy elájulok vagy meghalok, a vérnyomásom az egekbe szökik. A dokim szerint csak szorongós típus vagyok és azt mondta, hogy szedjek magne B6-ot, de nem szüntette meg ezeket a "depis állapotokat".. Teljesen tanácstalan vagyok:/

16/L



2012. szept. 11. 23:26
 1/4 anonim válasza:
68%
Én pánikbeteg vagyok, gyógyszert is szedek rá, amit pszichiáter ír fel nekem. Ugyanezek a tünetek nálam is előszoktak jönni, még a gyógyszer mellett is, pl. ha aznap történt valami olyan, amin stresszelek. Én csak annyit tudok mondani, hogy minél előbb keress fel egy pszichiátert, mert tapasztalatból mondom, hogy nehéz ezzel a betegséggel élni, főleg ha nincs kezelve. Remélem jobban leszel te is.:)
2012. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

B6-ot? Körzeti orvos? Nagyon bölcs döntést hozott :)

Keress fel egy szakembert, pszichológust (van szakrendelés), járj a végére mi okozza.

2012. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még egy kérdés.. Nagy az esélye, hogy ezentúl gyógyszereken kell élnem?:/ (mármint huzamosabb ideig -> évekig)
2012. szept. 13. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem valószínű. Van akinek több időre van szüksége. De ha megtanulod hogyan nyugtasd magad, és hogy ne pánikolj be akkor nem feltétlenül lesz szükséged gyógyszerekre egy idő után. Én már csak akkor veszem be ha nagyon szükséges.
2012. szept. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!