Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi idő alatt lehet "kigyóg...

Mennyi idő alatt lehet "kigyógyulni" a tüdőgyulladásból?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap volt ebből 3 hét kórház :S de nekem a mellhártyám is begyulladt. Feküdd ki mindenféle képpen! Nekem elnézte az orvosom hogy mi a bajom és 4 nap alatt ennyire súlyos lett, hogy tenyérnyi nagyságú lett a gyulladás és már soha többé nem lesz olyan a tüdőm mint volt :( Nekem sajnos a suli bánta ki kellett így hagynom egy évet, meg a szteroidos gyulladáscsökkentők tönkretették a bőrömet. De persze nem mindenkinek egyforma a szervezete, meg az sem mindegy hogy hogyan kaptad el a tüdőgyulladást és hgy mennyie erős az immunrendszered! Vitamin, antibiotikum és fekvés de komolyan csak a wc-re menj ki és feküdj!!! Remélem te hamar meggyógyulsz!!!!
2010. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Ok.Ha Te olyan fontos ember vagy,hogy nincs időd egy tüdőgyulladást kifeküdni,hát ne tedd.Egyébként tele van a temető pótolhatatlan emberekkel.Sajna én nem feküdtem ki és az lett az eredmény,hogy a jobb tüdőmön folyadékgyülem keletkezett ami egyharmadát ellepte.Két hónap kórházi kezelés után valahogy rendbe jöttem de életem végéig érezni fogom ennek negatív hatását.Hajrá! Ne feküdj.Úgy jobb lesz az biztos.
2010. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem a mellüregben keletkezett folyadék :S de soha sem lesz már tökéletes a tüdőm :( sőt így is félek mert nemsokára CT reménykedem hogy fél év után minden rendben van vagy sem, mert sajna még most is szokott fájni eléggé rendesen
2010. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én nekem 2,5 hónapig vt tüdő gyulladásom elég húzós vt az iskolába non lemaradtam:S
2010. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!