Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ötletek, hogyan lehet kigyógyu...

Tigress kérdése:

Ötletek, hogyan lehet kigyógyulni a rákból? (Sem a kemó, sem a sugár nem jött be, és erősen előrehaladott állapotról van szó.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%

Semmi sem lehetetlen!!!

ELőször is fontos a belső béke. Nem szabad stresszelni, a betegségek 80%-át lelki probléma okozza (csak olvastam). Tehát találd meg a belső harmóniát, sokat legyél a friss levegőn. Az erős inmunrendszer legyőzi a külömböző betegségeket, a rákot. Erősítsd azt! Egyél sok gyümölcsöt, mozogj sokat, legyél eleget a friss levegőn.

2011. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Valóban, sokat segít, ha a beteg maga is komolyan elhiszi, hogy képes meggyógyulni és pozitívan áll a mindennapokhoz. A sok zöldség, gyümölcs mind-mind segít lassítani a rákos folyamatokat, ezen belül is vannak különös hangsúllyal bíró zöldségek és gyümölcsök, pl. a brokkolit, a paradicsomot, a kivit javasolták anno édesapámnak. Az erős immunrendszer és lélek, a pozitív gondolkodás, a gyógyulásba vetett hit már fél siker.
2011. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
A legfontosabb, hogy az ember úgy álljon hozzá a dologhoz, hogy ő igenis TÚL FOGJA ÉLNI. Igenis be fogja alázni azokat a fránya renegát sejteket, mégpedig úgy, hogy sírva fognak öngyilkosságot elkövetni a megtorlástól való félelmükben. Szóval nagyjából ilyen hozzáállás kell. Valamint kivételesen nem ártana bízni a fehérköpenyesekben és szigorúan betartani az utasításaikat.
2011. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Kedves Kérdező!Nem tudhatom,te vagy beteg, vagy csak "úgy"kérdezed.Én az utóbbira tippelek.Mert ha te lennél beteg,ilyet nem kérdeznél.Már maga az a szó-"ötletek"elárulja, hogy csak kiváncsiságból tetted fel a kérdésed.Ötleteket a háziasszonyok szoktak egymástól kérni,mikor nem tudják,hogyan kell a rántást elkészíteni.A beteg ember segítséget kér.Vagy tanácsot.De azt megkapja a kezelő orvosától.Én segítséget szeretnék adni,de amit mondani akartam,azt már megtették az előttem válaszolók.Csak annyiban vagyok más mint ők,hogy én is rákos vagyok,már több mint 3 éve.Ezt a hosszú időt még a körzeti orvosom is úgy reagálta le,hogy legutóbb mikor voltam nála-évente egyszer-megkérdezte:hogy tudtam magam így felépíteni?Mi a titkom?Még neki se mondtam meg.Kivételt veled tennék,ha tudnám,hogy sorstárs vagy.De szerintem csak egy kiváncsiFáncsi vagy,aki lehet,hogy unalmában írt.Neki pedig ott vannak az előttem válaszolók -szerintem nagyon okos tanácsai.De azért,hidd el,egész más egy kívül álló tanácsát elolvasni,vagy pedig egy szintén beteg gyakorlati tanácsát megfogadni,akineg a soron következő felülvizsgálaton azt mondja sebészorvosa.-Nem tudom,hogyan csinálta,mit csinált,de csinálja tovább ugyan úgy.És találkozzunk-EGY ÉV MÚLVA!!!Addig látni se szeretném!-Az a bizonyos nagy kő!-De jó érzés mikor leesik az ember szivéről.A napokban fogok megint menni ellenőrzésre,remélem megint kapok egy év haladékot.Öt év után mondják ki,hogy valószínüleg ------esetleg-----talán--kigyógyultam.De akkor is menni kell kontrollra bizonyos időnként.Szóval ennyit az "ötletekről".Jó egészséget! Egy rákos beteg
2011. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

Van egy CoD nevezetű tea vagy mi, arról jókat hallottam a rákkal kapcsolatos eredményeket illetően.


[link]

2011. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
93%

Kedves rákos beteg(előttem kettővel)!


Felettébb érdekes hozzáállásod van...

Leírásod alapján tudsz valami nagyon jó módszert, de ezt nem vagy hajlandó elmondani, csak egy szintén beteg embernek. Ne hogy véletlen valaki elolvassa, és ha megbetegszik, akkor egyből tudja mit kell tennie, vagy ha megtudja egy barátjáról, rokonáról, hogy megbetegedett, akkor tudjon tanácsot adni.

Én meg ez alapján a hozzáállás alapján kérdőjelezem meg, hogy te beteg vagy.....

2011. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Van egy könyv, nem csak rákos betegeknek hasznos, hanem más betegségek esetén is, sőt teljesen egészséges embereknek is. Nem csodaszereket ír le, hanem hogyan éljünk, hogy ne legyünk betegek, illetve a betegek hogyan gyógyuljanak, vagy váljanak tünetmentessé, esetleg legyenek valamivel jobban. Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás a címe. Nekem a férjem autoimmun beteg, 6 hónapja eszerint táplálkozunk, nemcsak ő, hanem az egész család.Férjem azóta sokkal jobban van, én meg csak úgy, minden éhezés nélkül fogytam 14 kg-ot, ami rámfért.Nem kell éhezni, és ha rááll az ember, és nagyon akarja, könnyű betartani ezt az étrendet, nagyon egészséges. Azóta nem vagyok fáradt, sok apró egészségügyi bajom elmúlt. Mindenkinek nagyon ajánlom!Senki nem fog csalódni, annyit megér hogy elolvassa a könyvet, internetről is letölthető.Rengeteg paleos recept is van.Nagyon meggyőző a könyv, tele bizonyítékokkal.Nekem is ajánlották, így olvastam el, azóta is nagyon örülök, mert megváltozott az életünk általa egészségileg.
2011. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
78%

Nagyon fontos a testmozgás, hogy ugyanúgy járjon emberek közé, megakarjon gyógyulni és ajánlott a sok káposzta és cékla fogyasztása, meg persze minél több zöldség, gyümölcs.

Félve írom le ,hiszen M.o.-on illegális, de külföldön, ha nem is a rák kigyógyításában, de visszafogásában jó eredményeket értek el Marijuana-val.

2011. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
89%
Ha hallottál Rippel Feri feleségéről, nézz utána annak a vizes kezelésnek, teljesen természetes és hatásos!
2011. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
kender
2011. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!