Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek van bármilyen tapasztala...

Tampervill kérdése:

Kinek van bármilyen tapasztalata a Flexa Plus készítményről?

Figyelt kérdés
a reklámízű, a forgalmazó által feltöltött véleményeken kívül

2015. jún. 25. 17:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
HAllÓ mindenki tessék már rákeresni a Google-ban a pasi fényképére! Itt megtalálod a fotót: [link] Egy csomó gagyi oldalt dob ki, máshol ez a fotó nem is szerepel, és ilyen nevű ortopéd orvost v szakembert sem találsz. Plusz számos országban ugyenezzel a fotóval reklámoznak a hajnövekedést okozó szertől a kávékapszuláig kb mindent. Akkor ez a fickó most van egyszerre van több helyen és inkognitóban dolgozik, vagy nem tudom.:))) Nehogy vki meg rendelje! Ki tudja milyen szarok vannak benne. Még bajotok is lehet tőle. Előbb gondolkodni, körülnézni, utána pénzt kiadni. Üdv.
2015. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%
Jellemzően egyébként ezek a szarok kb csak a volt szoci blokkban futnak, ahol nem nagyon ellenőrizhetők és a fogyasztóvédelem kb. a béka segge alatt van. Egy angol oldalt nem találtam erre, de van litván, lengyel (na azoknál is sok gagyi eladható) stb. Az interneten baromi sok infó fent van, csak kezelni kell tudni, meg gondolkodni.
2015. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kopács válasza:
100%

Megrendeltem, még nem kaptam meg, de alhamarkodtam a dolgot, előbb körül kellett volna néznem a neten. Több országban is árulják, sokkal olcsóbban, van, ahol a 60 szemes kiszerelés ára dollárban van megadva, ami átszámítva kb. 8000 Ft., a többi a terjesztő haszna. Átveszem, ha már kértem, de... Nem lehet véletlen, hogy "csak ma utoljára" minden nap olcsóbban adják, de még az is nagyon drága. :-)

(Nagyjából ezt a szöveget beírtam az oldalukra is a véleményekhez, de nem engedték fel!!!!!!!!!!)

2015. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fájós láb válasza:
100%
Én másfél hónapig előírás szerint szedtem a piszok drága Flexa PLust, Semmit sem ért. Izületi problémáim miatt vásároltam. Bár már az is gyanús volt(kb. 1/2 éve vásároltam), hogy , mint írták csak a mai napon akciós, ha veszek 2 adagot(azóta is így reklámozzák). Sajnos megvettem. Most már csak azt remélem egészségemben nem okozott kárt.Ha visszakéred a pénzt(én már más hasonló drága terméknél, ahol szintén hirdették a pénz visszafizetési garanciát), adnak egy kamu Warsói címet, ahová 1500 ft-ért visszaküldheted a dobozt aztán soha többé el nem éred Őket. Meg ne vegyétek, ez egy jól szervezett lehúzás!!!! Egyébként én is, mint egyik kommentelő, próbáltam az oldalukra írni(ahol ódákat zengenek a kitűnő termékről a fal felhasználók), de nem közölték(meg sem jelent)a nem pozítiv véleményem.
2016. febr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Manya52 válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem használt a Flexa Plus. 30 szemest rendeltem a webes felületen. Másnap felhívott egy hölgy és felajánlotta, hogy most akciósan kérhetem a 60 szemest 16 5oo Ft-ért. Kértem. Gondoltam 100% garancia van, legfeljebb visszakérem az árát, ha nem használ. Ez volt a nagy tévedésem. Visszaküldtem az üres dobozt, de csak bankszámlára kérhettem vissza az árát. Csak 13 905 Ft-ot utaltak vissza. Ráadásul a bank még felszámolt 2034 Ft forgalmi jutalékot. Tehát a 100% garancia, miszerint visszatérítik a teljes vételárat, egyáltalán nem teljesül. 4629 Ft + a visszapostázási költség, ennyibe került nekem a tapasztalat, hogy ne rendeljek az így reklámozott termékekből!!!
2016. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Sajnos én is megrendeltem mielőtt rátaláltam volna erre az oldalra. Utána villámgyorsan lemondtam (két helyen is!) mire közölték, hogy ha ennyire nem akarom, akkor nem küldik el, DE, fel fognak hívni telefonon és fognak adni egy még jobb ajánlatot(?)!

Másnap fel is hívtak, de véletlenül megszakadt a vonal, utána a számot beraktam a letiltott számok közé.

Mindenesetre köszönöm Nektek, hogy ezt megúsztam.

2016. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mindenkinek igaza van, én vagyok aki a saját kárán tanult. 13 500 Ft-ért megvettem, beszedtem egy hónapig,(szerencsém volt, nem ártott), semmit nem használt. Visszaküldtem Lengyelországba 850 ft.-ért, egy olyan levél kiséretében, amit 100%--ban úgy töltöttem ki mint ahogy a Neten le volt írva! Semmi válasz! Érdeklődésemre, kiegészítést kértek! Hazug csaló banda!!
2016. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sgyuri válasza:

Én is belefutottam egy ilyen reklámba.

1. A pali valóban nem létezik.

2. A reklámoldalon nem lehet kommentelni.

3. Minden nap aznap jár le a kivételesen jó ajánlatuk.

4. Az összes tököm tele van az ilyen hitvány reménykufár nyerészkedő patkányokkal.

5. Az egészségügyi rendszerünk jelen állapotában sajnos sokan gondolkoznak az ilyen csináld-magad megoldásokban.

2016. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én is bedőltem a hirdetésnek,gondolván ha nem használ,

visszakapom a pénzem.Nem javult az állapotom, így vissza akartam küldeni.Kiderült,hogy egy warsói címre kellene de

a posta nem vette fel,mert nem tudták garantálni, hogy a

határon átengedik-e,mivel ez egy gyógyszer.Kidobtam

18000-Ft-ot.Nem ajánlom senkinek,hogy rendeljen.Marika mama

2016. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mezga333 válasza:
Hali mindenkinek. Találtam egy osztrák oldalt ahol ugyan az az ember már Lars Biedermannként árulja ugyanezt. Minden azonos honlapon. :)) csak németül.
2018. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!