Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » HERPESZ-re valami működő...

HERPESZ-re valami működő ALTERNATÍV megoldás kellene. Gyógynövény, házi praktika. ilyesmi. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 16:10
1 2
 11/20 amfora válasza:
Most olvastam nagymama házipatikájában, hogy citrommal kell kenegetni, ahányszor csak lehet, nem szabad kifakasztani, nyomogatni, alkohollal dörzsölni. Ha abban a pillanatban amikor érzed, hogy jön még szinte ki sem alakult a búb bekened szétnyomott fokhagymával nem lesz búb és el is múlik nyomtalanul. Ha már kialakult a citrom- kezelés ajánlott.
2015. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Nekem a Himalája sószappan az, ami segít. Amikor érzem, hogy ki akar jönni, megvizezem a sószappant és bekenem vele, napjában többször, és nem engedi tovább kijönni,
2015. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 ulmi válasza:
100%
Nekem többször segített a jegelés, de csak akkor, ha a legelején alkalmaztam, amikor még szinte nem is látszik, csak jön a viszkető érzés. Olyankor egy-két jégkockát elolvasztok rajta, és reménykedem, hogy nem indul be.
2015. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd sorra kipróbálom. Jó lenne végleg megszabadulni tőle.
2015. júl. 23. 17:32
 15/20 Unyi József válasza:
Nekem a gréfurtmag csepp a nyerő, de már amikor feszítő égő érzés jelentkezik bekenem és utána is 2-3 óra gyakorisággal.
2015. júl. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Tom Benko ***** válasza:
Lassan már a bizonyított, gyógyszeres kezelés lesz az alternatív, én azt ajánlom.
2015. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nekem eddig ismeretlen dolog jön ki a számon minden hónapban egy korábbi vírusos szájfertőzés miatt..(ne igyatok dobozbol semmit!!!)Egyik orvos azt mondta afta(pedig az a szájüregbe szokott lenni) másik orvos meg hogy herpesz de kinézetre egyikre se hasonlított..aztan most meg vegül kis hólyagocska lett egy hónapja..

Nekem a GYÓGYNÖVÉNYES MESTERBALZSAM segitett! Plusz en szedek Cinket egy hónapja.. Várom a javulást ! Nekem a CITROMFŰOLAJ is csodákra képes plusz a HERPESZTAPASZ IS segitett.. En mindenfélét kiprobáltam de nekem a kenőcsök nem segitettek:/

2015. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 zoli42 válasza:
Selyembalzsam ajakír, bioboltokban kapható, tuti hogy segít.
2015. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Kedves Kérdező !

Én Mundisal gélt használok rá.Ez gyógyszertárban recept nélkül kapható,s nagyobb kiszerelés,mint amit herpeszre szoktak ajánlani.Legjobb az elején,már a bizsergésnél elkapni.

2015. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
HOMEOPÁTIÁS szert nem próbáltatok még herpeszre? Tapasztalata van valakinek?
2015. nov. 25. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!