Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valamilyen praktika arra,...

Van valamilyen praktika arra, hogyan szokjak le a szám rágásáról?

Figyelt kérdés

Elég hülye szokás, tudom, de mindig rágom a szám belsején a bőrt. Nem fáj, de szerintem egy kicsit beteges és a nylevemmel mindig érzem a felszakított bőrt.. Igaz másnapra regenerálódik, de újra tönkreteszem :/

Szopogassak cukorkát vagy nektek mi az ötletetek?



2013. szept. 5. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam télen meg tavasszal, én az alsó ajkamon rágtam a 2 elülső fogammal a bőrt... borzasztó volt, konkrétan egy bőrkeményedés lett rajta. Kentem folyton ajakápolókkal és akkor kezdtem megijedni, amikor már a szőlőzsír sem puhította azt a kemény részt, mert folyton kirágtam. Engem az motivált, hogy szerelmes lettem egy pasiba és belegondoltam, mit szólna, amikor majd megcsókol és érezni fogja, hogy durva a szám meg sebes. A gondolatra is elsüllyedtem a szégyentől. Akkor egyszerűen elhatároztam, hogy SOHA többet nem csinálom és kész. Pár napig még késztetésem volt rá, de aztán elfelejtettem.
2013. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ilyeneken én is gondolkodtam, hogy mit szólhatnak mások. Valóban nem szép látvány. És mennyi idő volt mire teljesen eredeti állapotba tért az ajkad? Mert velem az a gond, hogy az ajkamat is, és a számban oldalt lévő belső bőrt is rágom, ez nem látszik ugyan, de szerintem gusztustalan szokás :(
2013. szept. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!