Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen házi receptek vannak...

Milyen házi receptek vannak érelmeszesedés ellen? Zöldségekből, gyümölcsökből, egyszerű, gyors, hatásos:D

Figyelt kérdés
kösz
2010. márc. 13. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
k fokhagyma.
2010. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
30 gerezd fokhagymát pucolj meg,4-5 citromot héjjastól karikázz fel, és annyi vízben amennyi ellepi az első buggyanásig főzd. Utána turmixban, vagy botmixerrel zúzd össze, szűrd le, és ezt levet iszogasd minden nap egy egy kupicával! Nagyon hatásos, nekem még a nyakamban levő meszesedést is eltüntette!
2010. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
szentem ez a legjobb: 2 kékfarkas máját,3456kilo foghagymát és 12tonna vasat főzz addig és olyan hőfokon amig meg nem olvad a vas na akkor ha már meg olvadt idd meg , az olvadt vas még a téridőkontinumbol is kitöröl sok sikert
2010. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3, szerintem ez egyáltalán nem vicces! (Bár igaz, hogy mindenki a saját viccein tud a legjobban röhögni.)
2012. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!