Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha beteg vagy tényleg jó...

Ha beteg vagy tényleg jó meleg vizet inni?

Figyelt kérdés

Barátnőm mondta igyak meleg vizet az segít.

A bnőm Thai és a keleti gyógyítások nagyon eltérnek

(beteg vagyok) tegnap foghagymát ettem 3x. vmivel jobban vagyok de a meleg víztől azért tartok



2015. szept. 20. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A meleg víz nem sokban különbözik a teától, szóval bajod nem lesz töle (nem is tudom, hogy jut eszedbe egyáltalán ez), de jó ízünek nem mondanám.
2015. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum annyi bajod lesz, hogy émelyegni fogsz tőle, mert hideg vízhez szoktál. A meleg víz egyébként semmit nem csinál. Pontosan mi a betegséged? A hétköznapi betegségekre rengeteg működő házi praktika van.
2015. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A meleg vizet tudod ízesíteni; készíts teát, az szintén átmelegít, és még finom is lehet. Bár a meleg víznek sem rossz az íze.
2015. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a thai bnőd töri a magyart és azt mondta, hogy meleg vizet vinni (kádba) ?
2015. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!