Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 éves fiu vagyok elég...

14 éves fiu vagyok elég helyes a lányok szerint. Volt egy meleg kalandom. Orálisan kielégitettem egy másik fiut de nem nyeltem le az ondót. Egy éve történt. Lehetek nemi beteg?

Figyelt kérdés
Na szoval nem erzem úgy hogy bajom lenne, de utana olvastam a neten és mondják hogy így el lehet kapni a HIV et is akár ami halálos is lehet. Mivel anyunak nem mondom el félek hogy elkaptam valamit. Esetleg irnátok nekem tuneteket amik erre jellemzoek? Mert nagyon meg vagyok ilyedve. És az lehet nemi beteg aki még nem szexelt soha? Mármint egy tiszta szűz gyereket leszopok akkor az ferzozott lehet?
2015. febr. 9. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
No para!
2015. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Ezt te komolyan írod, hogy 14 évesen ilyen beteg dolgokat művelsz? Neked az agyadban van gond, menj el pszichológushoz!
2015. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hagyuk a bűnbakeresést
2015. febr. 13. 16:02
 4/6 anonim válasza:
82%
Szerintem nincs semmi bajod! :)
2015. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Előző vagyok.Az mi hogy "hagyjuk a bűnbak keresést" az a srác jól írta, menj el pszihológushoz
2015. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Még írni sem tudsz rendesen, de szopni már igen. Jó úton jársz.
2016. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!