Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha valakinek savas a szervezet...

Ha valakinek savas a szervezete és emiatt nagyon vékony a lugosítással szerintetek el lehet érni súlygyarapodást? Mi a legjobb módszer lugosításra? Nem akarok szedni semmi bogyót vagy teát stb

Figyelt kérdés
mindenhol azt olvasni lugosíts és a kilók csak úgy pörögnek le rólad, na már most nekem fordítva van. ha nagyon vékony vagyok nincs más baj már néztek mindent, akkor is fogyni fogok ha lugosítani kezdek?
2010. márc. 16. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólókhoz!

21:56os mondd,neked mi a végzettséged és a munkád?Már ha van..... kíváncsi lennék.Olyan vicces vagy.

2010. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Olyan vicces vagyok örülök neki.Van végzettségem és munkám is bármilyen meglepő.Vagy csak buta emberek csalódhatnak az orvosokban??Először is itt nagy a sértettség Én nem mondtam egy orvosra sem,hogy buta stb.Nem vagyok kókler sajnos saját tapasztalatomból beszélek.Egy olyan betegségem van amire az orvos mindenféle kivizsgálások nélkül azt mondta éljek együtt vele.Nem is tudom már hány orvos látott hasonló véleménnyel sajnos a mai orvostudomány nem tud segíteni a problémámon ami viszont megkeseríti az életemet.Úgyhogy engedjétek már meg h ne legyek elvakulva az orvostudománytól.De én nem adtam fel és már nagyon sokat javult az állapotom elindultam a gyógyulás felé.Sajnos egyre többen vannak olyanok akik bizony komolyan csalódtak az orvosokban.Persze tisztelet a kivételnek!Minden elismerésem a sok tanulásért fáradozásért de attól még TANULT emberek (mert ezt annyira kihangsúlyozta kedves előző) is elfogadhatnák más nézőpontját esetleg másban is lehet hinni az orvostudomány mellett.Rengeteg esetről hallottam amikor az orvosok lemondtak valakiről és alternatív gyógymódokkal igenis meggyógyultak.Más véleményét is tiszteletben lehet tartani.

Egy butácska olvasó akinek csak középfokú végzettsége van és saját tapasztalatból ír.

2010. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 23.11-es "Egyébként is, az ilyenért kár pazarolni a TB kasszájából a pénzt."Na ez aztán dícséretes!És ilyen emberekből lesz orvos gratulálok!Büszke lehetsz Magadra!
2010. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13:59-nek

Azt megkérdezhetem, hogy mi a betegséged? (Csak kíváncsiságból, ha nem akarsz válaszolni, akkor nem kell.) Amúgy orvosok között is vannak hanyag emberek (remélhetőleg az elhanyagolható kisebbség), mint ahogy bármilyen más foglalkozásúak között is. Sokszor mesélnek nekünk is történeteket egyes orvosok hanyagságáról, oktató jelleggel.

De magát az orvostudományt nem pár orvos alapján kellene megítélni. Kissé sarkítva, az egyházról sem a pedofil papok alapján kellene véleményt mondani. Bár az tény, hogy a TV-be az 1 millió műtétből csak az az 1 kerül be, amelyikben benne marad a betegben valami, míg a többi 999999-nek nincs hírértéke.

Bezzeg "alternatív gyógymódokkal" (melyeket még sehogy se támasztottak alá) tele van minden csatorna és újság, míg a "modern" orvoslásnak csak a hátrányait tálalják szenzációként.


Nem azt mondom, hogy minden "alternatív" gyógymód rossz és alaptalan, mert a soknak tényleg van alapja és valóban segítenek a betegen. De ezeket a módszereket gyakran egy kalap alá veszik, sőt szándékosan összemossák olyan "divat alternatív" dolgokkal, mint az aura, szellemek és egyéb butaságok (pl. ez a savasítás-lúgosítás), melyek már alaptalanok és nem segítenek a betegen (sőt, bizonyos szempontból rontanak az állapotán, mert betegség halad előre, amíg meg nem kapja a megfelelő ellátást. És bizony, egyes daganatos betegségeknél az az egy-másfél év rengeteget jelenthet).

2010. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves előző!Persze megkérdezheted fülzúgás gyötör lassan 2 éve.Gyakorlatilag megkeseríti az életemet időnként.Voltam már pár orvosnál természetesen első utam oda vezetett de azt a közönyt amivel ott találkoztam....tudod legrosszabb ellenségemnek nem kívánom esküszöm.Volt amikor majdnem könyörögnöm kellett,hogy ugyan azért csináljanak egy-két vizsgálatot legalább hátha megtudjuk az okát.Általában szétteszik a kezüket,hogy sajnálják ez egy téves ingerület az agyban de nem tudnak mit kezdeni vele törődjek bele.De nem elkeserítő ez a mai orvostudományban?A fül-orr-gégész azt mondta tudja milyen szörnyű neki 3! napig zúgott de egyből infúziót írt ki magának és elmúlt aludni sem tudott.De azért Én éljem le így az életemet.Egyébként 32 éves leszek tehát remélem még van jó pár évem:P Szóval azért érthető hogy van némi elkeseredettségérzés bennem az orvosok iránt.Persze tisztelet a kivételnek!mert itt annyira megsértődtek.Ezek után alternatív gyógymódokhoz folyamodtam és szerintem sok sok más ember is így van ezzel a mai orvosok hozzáállása miatt.Persze mindenki úgy kezdi hogy felkeres egy orvost csak sajnos sokszor bizony csalódni kell bennük ha tetszik itt pár embernek ha nem.Akinek nem inge ne vegye magára.Bemer 3000 mágnesterápiát csinálom most egyébként és rengeteget javult azóta.Bocs,hogy ilyen hosszúra sikerült.
2010. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!