Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A férjemnek agydaganata van....

Csefkóné Klepeisz Tí kérdése:

A férjemnek agydaganata van. Megműtötték az OKITI-n, az egészet nem tudták kivenni. Várjuk a szövettant, de tuti, hogy rosszindulatú. Milyen természetgyógyász van, aki ilyen betegeket gyógyít, és nem túl sok pénzért?

Figyelt kérdés
Valaki írt egy természetgyógyászról, aki agydaganatosokat gyógyít és ingyen,csak nem találom a bejegyzését.

2015. dec. 15. 22:50
 1/3 anonim válasza:
27%
Nem hiszem el hogy ezt a kerdest egy egyetemet vegzett no tette fel.
2015. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Itt egy súlyos kérdésről van szó, Ha ebben hisz Ő dolga. Én tuti nem vetném be a kemót sugarazást. Napokba olvastam, hogy egy idős nő kemót adtak csak súlyosbodot. és lemondtak róla. Juharszirup szódabikarbónát etetek vele és sodák csodájára túl élte a rákot csak 2 veséje ment rá a kemó miatt.:( Szóval én keresnék fel egy természet gyógyászt is , mert lehet alternatívája.
2015. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, jön már a természetgyógyász, és folyamatosan adom neki a lúgosításhoz kellő dolgokat.
2015. dec. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!