Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tudtok a biologikáról,...

Mit tudtok a biologikáról, mennyire vált be, van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nagyon szkeptikus vagyok a biologikával kapcsolatban! Szerintem csak pénzlehúzás. De ha valaki mást állít annak érveléseit is meghallgatom.

Mi van, ha biologika szerint él egy ember és nem gyógyul, netán közben lesz beteg, akkor mit mondanak a biologika hívei?



2015. máj. 1. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az biologia nem bikologia
2015. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Egy tévedés van a megközelítésedben , a biologikának nincsenek hívei . Másrészt dr Gelléri Julianna orvosi egyetemet végzett és más meghívott doktorok is elismerik is igazolják állításait , mert ők is fejlődéstant két évig tanulták .
2015. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem vannak személyes tapasztalataim Gelléri Juliannával. Nagyon nem jók!

Egy arrogáns, tank típusú nő. Az állami rendelőben semmi mást nem tesz csak reklámozza a magánrendelését. Számomra nem tiszta, ha valaki a nyugati orvoslást tanulta és ebben a munkakörben dolgozik, akkor végezze a dolgát, ne pedig arról beszéljen, hogy a magánrendelésén homeopátiával mennyivel hatékonyabban tud gyógyítani. :-o

Kétkulacsos, köpönyegforgatónak érzem, ha mindkét oldalt képviseli. Csak azért praktizál állami rendelőben, hogy elmondhassa ő orvos, és a havi fix sem rossz neki.

A magánrendelésén (amire minket is rávett) nem keveset kér, amikor pedig húztuk a szánkat férjemmel, közölte, nem kötelező ezt választani, menjünk a felvilágosulatlan sztk-ba. :-(

2015. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A nyugati orvoslás hibáját akkor követte el mikor a boncolásban kerete az élt folyamatait . A klinikának megvan a speciális területe , életmentő műtétek , fogászat , plasztikázás stb de nem mindenható . A gyógyszerek csődöt mondtak a a megelőző oltások és a kemo terápia 7 %-ban hatékony . Akad mit tanulniuk . Nézzétek meg a Flexner jelentést bőven elég bizonyítéknak .
2015. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Azt mondják, hogy nem csinálja jól. Pénz lehúzás. Nekem senki se magyarázza be, hogy az AIDS-től nem kell félni, mert nincs fertőzés veszély, meg teljesen ártalmatlan. A sok "tanult" ember meg elhiszi, nem oltatja be a gyerekét, mert abban mindenféle szenny van. A gyerek meg aztán pont, higy elkapja a betegségeket és tovább adja. Meg ha megkérdezel egy PCOS-sat biztos lehetsz benne, hogy nem fogja azt mondani, hogy a petefészekciszta milyen jót tesz vele.
2015. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lesolya ***** válasza:
89%
Kíváncsi lennék,hogy mit jelent Biologika szerint élni..?A biologika folyamatosan bizonyítja helytállóságát,csak meg kell figyelni a bennünk játszódó folyamatokat.Ha nem mész tanfolyamra vagy egy konzulenshez,illetve nem veszed meg a Szervatlaszt,akkor sajnos nem fogsz annyit érteni,viszont nem érzel lehúzást, ahogy te fogalmazol :mivel az elérhető videók ingyen vannak a youtubon.Már több nyelven is.És ismétlem:azonosítsd be a problémád és gondokodj, milyen konfliktusaid voltak/vannak,amik egyeznek az elmondottakkal.Azt hiszem,hogy mindenki meglepödik,aki őszinte magához,mert szóról szóra betalál! !!
2017. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

A biologika működik. Az orvostudomány rengeteget fejlődött ezekkel a kutatásokkal. Barnai Robertónak vannak magyarul nagyon jó videói a youtube-on. De szerintem egy tanfolyam nem elég. Nekem volt lehetőségem egy ingyenes ismertető előadást meghallgatni, biztos van olyan is fenn a neten. Engem az meggyőzött, mert igazából mindig is sejtettem, hogy sántít valami a ma elfogadott orvoslásban. Pl. Sok ismerősöm van aki a fél életét cigivel a szájában élte le, mégse lett egyik se tüdőrákos és szájbeteg se, pedig azzal szoktak riogatni. Azt mondják, van, aki hajlamos rá. De honnan tudod h "hajlamos" vagy -e rá vagy sem? Erre ad választ a biologika, meg egy csomó ilyen dologra amik ilyen bizonytalanok, mert a régi orvostudomány még nem tudja ezeknek a működését. Meg materialista szemlélettel nehéz elfogadni, hogy érzéseink is vannak, meg lelkünk is van, és a lelki megrázkódtatások vannak hatással a testünkre, aminek a célja a túlélés.


Ha valakit érdekel, szívesen elmagyarázom részletesebben akár konkrét betegséggel kapcsolatban is, írjatok üzit nyugodtan.

2017. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Az összes szervi elváltozásomra megkaptam a választ a Szerv Atlasz segítségével. Érdemes a neten a Biologika Szabadegyetem videoit böngészni téma szerint. Elképesztő az biztos.
2018. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!