Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Felszültség oldásra, idegesked...

Felszültség oldásra, idegeskedésre szeretnék valamilyen homeopátiás szert szedni! Szed valaki valami ilyesmit? Vagy mit ajánlotok!

Figyelt kérdés

Nagyon hirtelen lobbanékony vagyok mostanában! Nagyon nagy a hajtás, nem tudom kipihenni magam, korán kelek későn fekszem, de szeretnék helytállni a munkámban, háztartásban és a 2 gyermekem nevelésében!

Sajnos egyre többször össze jövök a nagyobbik gyermekemmel! Nem szeretnék de még is hamar kiborulok, kiabálok néha csúnnyákat vágok a fejéhez! Utálom magam! Nyugtató dili bogyót nem szeretnék szedni! Ezért gondoltam valami természetesebb eljáráshoz!

Segítsetek!!!


2010. márc. 24. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sedatif PC, nekem bevált, de rengeteg természetes dolog van ezen kívül is, ami segíthet: illóolajok, gyógyteák, ételek...stb
2010. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igyál naponta 3x citromfű teát az tényleg megnyugtat!
2010. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Teát mivel ízesítem? mennyi a mennyiség amit megkell inni? Mikorra van hatása?
2010. márc. 24. 10:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Sedatif PC mikorra jelentkezik a hatás? Azért kérdezem mert, hogy tudom, hogy reggel az mindig idegtépő nálunk a készülődés.... és hogy ne idegesen menjünk suliba/munkába... tehát hogy ne háborogjak már kora reggel a családdal minden csipricsáré ügy miatt! Mert képes vagyok rá! :(
2010. márc. 24. 10:20
 5/13 anonim ***** válasza:
A citromfű valóban jó. Egy -egy csészével kell inni és egy púpos teáskanállal kell lefőzni belőle. A Sedogelat kapszula is gyógynövényes összetételű és hatásos.
2010. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a homeopátia csak hókuszpókusz. Akkor már inkább valami növényi kivonat vagy tea.
2010. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A homeopátiás szerek is egyfajta növényi kivonatok... Szóval Te biztos nagyon okos vagy.

Mindenesetre nálam bevált és a fiamnál is.

Kérdező!

Ha bővebb tájékoztatásra van szükséged, írj egy privát e-mailt. Én a pánikbetegségből gyógyultam ki ilyen szerekkel.

Első voltam

2010. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ment a privát levél!!! Köszönöm!
2010. márc. 25. 10:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. márc. 25. 10:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Tűzoltásnak javasolnék neked egy Schüssler-féle sót, a Magnesium Phosphoricumot. Emellett némi magnézium pótlás sem ártana, pl. a Magne B6. A Schüssler só csak megmondja a szervezetednek, hogy a magnéziumot valóban hasznosítsa, és ott ahol szükség van rá.

Második lépésként keress fel egy Bach-virágterapeutát, aki pontosan az ilyen lelki problémákra tud gyógyírt találni. A Bach-virágeszenciák a homeopátiához hasonlóan csak természetes anyagokból készülnek, mellékhatás mentesek, és harmonizálják a lelket, ezzel egyensúlyt teremtve. Neten keress egy lakóhelyedhez közel eső terapeutát. Biztosan tud segíteni.

2010. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!