Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy kell a vérehulló fecskefű...

Hogy kell a vérehulló fecskefűt szemölcsre használni? Hatásos egyáltalán, Melyik részét kell kenni és naponta körülbelül mennyit? Valaki lenne szíves elmagyarázni. Esetleg a tapasztalatát leírni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most először van talpi szemölcsöm meg egy a térdem alatt de az ártalmatlanabbii fajtájú. Nem nő már régóta de azért el akarom tűntetni mert idegesít és ha térdelek akkor nyom is a szemölcs
2015. dec. 27. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszeded a novenyt, eltorod a zold szarat, es a sarga folyadekot rakened a kezelendo feluletre. En nem hasznaltam, de apunak bevalt.
2015. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szárában lévő sárga folyadékot kell használni ecsetelésre. Visszanő tőle a szemölcs. Nem véglegesen múlik el. Valamennyit leszed belőle, de jobb ha dokihoz mész.
2015. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Akkor inkább gyógyszertárba vegyek valamiT hogy ne nőljön vissza ?
2015. dec. 27. 16:13
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Szemölcsöt akkumulátorsavval szoktam kiégetni. Ezek a felületre való kencék nem égetik át a bőrt, a szemölcs viszont a bőr alsó rétegében van. Egy kis lyukat kell égetni a bőr teljes vastagságában, azután soha nem nő vissza.
2015. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi de nekem természetesebb megoldás kell mint akumlátorsav.
2015. dec. 27. 17:53
 6/13 A kérdező kommentje:
És mi lesz ha a gyógyszertári krémet és a növényt egyszerre használom ?
2015. dec. 27. 19:39
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Az eredmény ugyan az! Mindig vissza nő egy idő után. Sok ember kínlódik a tyúkszemmel is. Vagyonokat költenek különböző tyúkszem irtó kezelésekre, Majd öregségükre mégis kicsit bővebb cipőt hordanak!

A szemölcsöt csak gyökerestül lehet véglegesen eltávolítani!

2015. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A szemölcs egy vírus, ami a sejtek között, és a sejtekben raktározódik, és mindig kiújul, ha alkalma van rá. A szemölcs csak a sokszorozódási időszakban jön elő, ha leszárítod, akkor is vissza fog nőni. Persze le kell szárítani, mert abban szaporodik a vírus, de messze nem elegendő. Az immunrendszernek kell legyőznie.
2015. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

"A szemölcs egy vírus,..."

Ez nincs ilyen egyértelműen bebizonyítva!

Szerintem, a szemölcs a nyirok egyik mellékterméke. Azért újul ki, mert a nyirokcsomóban van egy a szervezet által tévesen diagnosztizált elváltozás. Ezért monjdák, hogy a szemölcsnek gyökerei vannak, mert a nyirokereken keresztül szerte ágazik a bőr alsó rétegében. Tehát gyökerestül kell eltávolítani, és akkor nem nő vissza.

2015. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelműen van bizonyítva, hogy a szemölcs vírus...HPV azaz human papilloma virus a legismertebb, és legveszélyesebb, de körülbelül 50 különböző vírus okoz különböző megjelenésű szemölcsös megbetegedéseket. Ugyanakkor a tyúkszemmel kevered, mert annak van "valódi" gyökere, és azt tényleg csak úgy lehet eltávolítani, ha a közepével együtt annak gyökereit is kiszedeted. A szemölcs egy sejt közötti folyadékban gazdag, vírusos fertőzésben szenvedő sejtcsoport. A szemölcs eltávolítása azért eredményes egyes esetekben, mert a kinövés a vírus szaporodási helye. Innen kerül a külvilágba, és vissza a szervezetbe, ahol tovább fertőz. Amennyire tanultam, a nyirokkeringéshez nincs köze, mivel a nyirokerek nem érik el a bőr felső rétegeit, ahol a szemölcs szaporodik.
2015. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!