Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámmal elszerettnék...

A kutyámmal elszerettnék kezdeni futni. Kb.1-2 kilométert futnánk naponta. Vegyek hozzá valami felszerelést? Aki fut rendszeresen kutyával leírná a tapasztalatát, észrevételét?

Figyelt kérdés
Előre is köszönőm!

2015. aug. 23. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyakörv, póráz.
2015. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hámmal megyek, és futóöv van rajtam, ugy vagyunk összekötve egy rugós pórázzal. Először érdekesen kezdtük, de megtanulta a lassan, és a tovább kifejezéseket, ma már összeszokott páros vagyunk:) van aki jobban szereti kézben fogni a pórázt, ezt neked kell majd kitapasztalnod.
2015. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kistestű kutyám van (középspicc), én nemrég vettem egy hámot a futáshoz, mert zavart, hogy a nyakával húz (féltem, hogy valami baja esik). A pórázt az övemre csatolva szoktunk futni, jó kis lendületet ad, és közben mindkét kezem szabad. Mindketten nagyon élvezzük :-)
2015. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A hámnak van valami külön neve?
2015. aug. 23. 12:14
 5/8 Yuume válasza:
Szerintem nem lesz hozzá szükséged extrakülönleges hámra. Nyugodtan használjátok azt az alap normálisat.
2015. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi
2015. szept. 5. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem belgám van. Annyit tudok mondani,hogy érdekes volt a rászokás.Ha tud szabályosan lábnál követni a kutyus,akkor próbálj meg gyorsabban sétálni,és ha így is szbályosan jön,akkor mehet a kocogás is. Nálunk ez 1 délután alatt meglett. Nem használok semmi különleges felszerlést,csak fojtó+póráz. Remélem segítettem. :)
2015. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a julius k-9 hámot használunk, az van egy rugalmas pórázzal az övemhez kötve. Ha olyan helyen vagyunk, ahol el merem engedni, ott csak egy textil nyakörv van rajta, természetesen ez a kényelmesebb mindkettőnknek.
2015. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!