Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy kell a vérehulló fecskefű...

Hogy kell a vérehulló fecskefűt szemölcsre használni? Hatásos egyáltalán, Melyik részét kell kenni és naponta körülbelül mennyit? Valaki lenne szíves elmagyarázni. Esetleg a tapasztalatát leírni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most először van talpi szemölcsöm meg egy a térdem alatt de az ártalmatlanabbii fajtájú. Nem nő már régóta de azért el akarom tűntetni mert idegesít és ha térdelek akkor nyom is a szemölcs
2015. dec. 27. 15:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de akkor ha egyszerre használom a fecskefüvet és a gyógyszertárit mi lesz ? Vagy inkább előszőr pár hónapig fecskefű és ha nem válik be akkor a gyógyszertári ? Volt már tyúkszemem. Simán eltűnt egy tapasz segítségével. Azóta nem jött vissza. Pedig már 7 éve volt.
2015. dec. 29. 13:20
 12/13 A kérdező kommentje:
Az baj ha nem nagyon változott a szemölcs emnyi idő alatt pedig naponta kétszer kentem?
2016. jan. 27. 20:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége kérdező? Nekem 2x lett lézerezve, és utána Verumalt írtak rá..ahogy megbomlott a talpam, mintha nem is lett volna lézerezve, akkora volt. Kellőképpen kicsi lett, 1 hete kezdtem el a fecskefüvet rá, a gyógyszertárival lecsepegtetem (majdhogynem csak alkohol van benne), aztán rá a növény..még mindig nem tűnt el, de elkezdett sárgulni. A baj, hogy a talpamon van, már nagyon szenvedek vele...
ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!