Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt- e már valaki Lovas...

Pumukli Benő kérdése:

Volt- e már valaki Lovas Bálint (Debrecen) csontkovácsnál, és milyen tapasztalatokat szerzett?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, én inkább elmentem reumatológiára és beutaltattam magam reuma kórházba, ott járóbeteg ellátásként minden nap el kellett mennem felírt és valóban hatásos gyógytornára és gyógymasszázsra. Ingyen volt, csak némi hála pénzt adtam a masszőrnek minden alkalommal. Lényegesen jobb lett mint ha nem orvosi körülmények között csináltattam volna. Lebeszéllek róla, és menj el reumatológushoz! Nem bánod meg, rendbe tesznek!
2016. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves valaszado!

Bar igen keson vettem eszre hogy idoben tudjak reflektalni de azt gondolom nem etikus egyaltalan olyan dologrol beszelni amit nem probaltunk ki.

Es soha nem huznek le egy szinhazi eloadast, mig nem lattam meg ha a rendezojet nem is kedvelem.

Igenis nagyon sok emberen tudott mar a csontkovacsolas segiteni a reumatologia esetleges sikereit pedig nem akarom firtatni.

Szerintem batran ki kell probalni es ha valakinek nem jon be a dolog nem kell tobbet elmenni. Ez igy korrekt szerintem.

Biztatnam Ont is arra hogy mielott velemenyezne valamit probalja ki.

Amugy a honlapon is el lehet olvasni, hogy Lovas Balint egy allamilag vegzett termeszetgyogyasz (tehat nem kokler).

2016. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hofstaetter Zsuzsanna válasza:
Mùlt hét szerdàn sikerült ùgy lerobbannom( ideg becsípôdés),hogy még ülni sem tudtam. Délutàn felhívtam nagyon segítôkész volt mehettem is hozzà. Egy kezeléssel sikerült annyira rendbe hoznia, hogy màsnap haza tudtam vezetni (700km)!!!Tényleg minden tôle telhetôt meg tett azért, hogy ez sikerüljön! Ezùton is köszönt a segítségedért Balàzs. Tapasztalat alapjàn jò szívvel ajànlom mindenkinek!!!!
2023. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!