Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon jó lenne tudni, hogy a...

03Eszti03 kérdése:

Nagyon jó lenne tudni, hogy a szem masszírozó készülék (OptiMaskPro) (www.eyesrecoverynews. Info/hu_eye_massager_fd1/index. P. ) javítja e a látást?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud róla valamit írja le, hogy mit gondol, jó lenne, ha igaz lenne csak sok embernek bántja az orrát, és kényelmetlennek tartják, jó lenne tudni, hogy ez az egész igaz e vagy sem?

#OptimaskPro #szemmaszírozó készülék #látásjavító készülék #Optimask Pro
2016. jan. 8. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosabban szem környéki masszírozó.

Konkrét tapasztalatom nincs, ami az oldalon van azt sokkal olcsóbban meg lehet venni e-bayen.

[link]

Talán azért kényelmetlen, mert Kínába kis emberekre tervezték nem EU kompatibilis. :-)

Komolyabbnak azért már ára van:

[link]


Egyenlőre csak marketingfogásnak nézem, de ugyanakkor meg lehet néhol ennek is a tudományos alapja. Nézzük csak a Bates látásjavító módszer (tenyerezést), kínai (szem) akupunktúra. Mindegyik a szem környéki izmok ellazításán van. Ez az eszköz is erre apellál, aztán hogy mennyire segít az továbbra is kérdéses.


Annyi talán bizonyos, hogy a mai világban nem sokat teszünk szemünk egészségének megőrzésében. Néha a sok számítógép előtt üléstől és fixálástól igazán megérdemelne a szem egy kis lazítást.

A semminél meg egy ilyen masszírozó eszköz csak többet ér. Ártani szerintem nem árt.

2016. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kriszta7 ***** válasza:

Ne vegye meg senki!!!!!


Ma kaptam meg, de már nagyon megbántam, hogy megrendeltem.

A mágnesek potyognak ki belőle, a szilikon lábak pedig nem az akupresszúrás pontokra esnek, nagyon kellemetlen a használata. Van amelyik láb nem is éri el a bőrt.

Visszaküldeni nem lehet, mert Los Angelesi cím van megadva

2016. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jessypearl válasza:
Nézzétek meg a többi hasonló kérdést ezen az oldalon! Átverés, gagyi termék és nem lehet tudni, mely (magyar) cég áll mögötte! Még senkinek nem érvényesítették a panaszát. Mindenki őrizkedjen tőle!
2016. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!