Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban kezeljem a betegségem?

Figyelt kérdés
Sajnos jó pár éve pánikbetegségem van (agora fóbia)és IBS-em.Most vettek fel egy új helyre dolgozni,ahol elég nagy lesz rajtam a felelősség és kicsit távol is leszek az otthonomtól.Nagyon nehezen viselem az ilyen dolgokat és eléggé ideges vagyok már most.Ilyenkor nagyon hányingerem van és szédülök.Gyógyszert nem szedek és nem is akarok mert nem szeretnék tőle függeni.Tudnátok adni tippeket azzal kapcsolatosan,hogy milyen módon tudnám kicsit egyszerűbbé tenni a dolgomat?

2016. jan. 16. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy nem szedsz gyógyszert, de kezeled bármilyen más módon a betegségedet? Jársz pl. terápiára, pszichológushoz?
2016. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Enigma-108 válasza:
0%

Szerintem tegyél egy próbál kineziológussal !

A kineziológia a tudatalattiba kötődő blokkok oldásának jó eszköze. Szerintem segíthet a problémáidon.

2016. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Libik Timea válasza:
Sziasztok,évek óta küzdök pánikbetegséggel.Van egy csoportom a facebookon,melyben mindenről írunk ami a szorongásos gondokkal jár,tanácsok,segítség,tapasztalatok megoaztása,anélkül,h valaki lenézné,vagy nem értené meg az embert.Jó dolog ha csak kibeszélheti a gondját az ember magából .A csoport neve Pánikbetegek.
2016. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!