Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nikotin mint Gyógyezköz?

Delavega kérdése:

Nikotin mint Gyógyezköz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! elkezdtem kutatni eme halálosnak hitt hatóanyagról, és rádöbbennve, találtam olyan infókat, hogy kis mennyiségben, jelentős koncentráció képességet, memória javulást, és a halálos betegség ellen is védelmet nyújthat, ami a demencia és agyi leépülés.Szóval mivel nekem memória problémám van, elkezdtem kísérletezni a nikotinnal, "tiszta nikotinnal" vizipipázáson keresztül. És én is tapasztalom a javuló hatásokat, szinte azonnal. A vizipipával kapcsolatban, a gondom hogy nem hordozható, meló helyemen bagóznak ezerrel, amit én egyáltalán nem szeretnék.Az ötleteket várom, a hordozható nikotinhez juttatásával kapcsolatban. Na nem állandó használatra gondolok,csak amikor érzem, amit sikerült kitolnom havi kethetentere a dolgot. lényeg hogy kicsi legyen hordozható füstmentes. 30éves vagyok, már magam döntöm el, hogy a problémámra mi a jó és mi nem. a válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 18. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Delavega! Kérdezze meg kezelöorvosát, gyogyszerészét!!!!
2016. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
Nikotinos rágótabletta, vagy tapasz. Ez nem ajánlás volt részemről csak válasz a kérdésedre. Én nem vitatom , hogy a nikotinnak gyógyító hatása is lehet de kizártnak tartom, hogy ezt ennyire egyszerű módon juttatnák a betegbe. Szerintem ha van is ilyen gyógyszer biztosan speciális hordozóanyagokkal, pontosan kimért mennyiségben és célirányosan kerül a szervezetbe. Csak azt akarom mondani, hogy óvatosan ezekkel kísérletezgetésekkel, mert többet árthatsz vele magadnak mint gondolnád. Ráadásul nem vagy dohányos, nincs hozzászokva a szervezeted, nehogy megmérgezd magad a végén.
2016. jan. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, célom nem célom rászokni, csak a megoldásokat keresgélem, ha csak tenyleg egyszer kétszer használja az ember, akkorse állandóan, nem lelet olyan nagy gáz, a rágó jó ötlet, esetemben, iszonyat sokáig belehetne osztani. akkor kérdezném tőletek, milyen tea féle volna hatásos, vagy vitamin nikotin helyett. ha ezt orvosnak mondanám el. valszeg kapnék egy rakás gyógyszert. Azt meg végkép nem akarom. ötletek? :)
2016. jan. 19. 14:47
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Első sorban az étrendedet kell rendbe tenni ez sokat segíthet. Erről nem írok, számos oldalon megtalálhatod a helyes táplálkozással kapcsolatos írásokat javaslatokat. Én inkább pár olyan dolgot említenék ami segíthet megőrizni a memória frissességét és nem csak horror áron juthatsz hozzá. Kurkuma, gyömbér, ginseng, glinko én teaként javaslom mézzel de bármilyen formában jó. Természetesen számos jó és drága készítményt találhatsz memóriamegőrzésre, te tudod mit engedhetsz meg magadnak. Omega 3 : tengeri hal, halolaj és lenmag ( mind a kettőt érdemes enni). olajos magvak: dió, mogyoró, mandula, kesudió, napraforgó, szezám, stb, csinálj belőlük keveréket és napi szinten rágcsálj el egy fél maréknyit belőlük. Kicsit drága de megéri, jó minőségű lehetőleg keserű csokoládé, nem betolni egy táblával, hanem szépen beosztva.:D Esti teának macskagyökér, vagy valamilyen nyugtató teakeverék ami ezt is tartalmazza. Azért nem írok a vitaminokról mert szerintem jobb ha ezeket nem tabletta formájában eszed, legalábbis addig amíg nem muszáj. Pár fontos élelmiszer amit érdemes beépíteni az étrendbe és rendszeresen kellene fogyasztani, csíráztatott magvak, teljes kiőrlésű gabonák, tengeri hal, tejtermékek, tojás, méz, sovány húsok, gomba és természetesen mindenféle zöldség ( nyersen is) és gyümölcs. Hát, nagyon-nagyon lekurtítva ennyi.
2016. jan. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Glinkgo akart lenni csak még korán volt.
2016. jan. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdv! Salx! Köszönön a válaszod, azt hiszem ezt kitárgyaltuk, jelenleg munka nélkül vagyok, így maradnak az olcsóbb megoldások. Köszönöm mindenkinek a választ.
2016. jan. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!