Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin tapasz segítségével...

A nikotin tapasz segítségével le lehet szokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
édesanyámat szeretném leszoktatni a cigiről..
2016. jan. 12. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nem ismerek olyat akinek így sikerült volna. Nekem agykontrollal sikerült, van erről egy Allen Carr könyv. Ha szeret olvasni vedd meg neki, nem számít ha nem hisz benne, én sem hittem.
2016. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A tapasz semmit sem ér én is allen carr hallgattam youtubeon. A könyv hatásosabb, de nekem ez is segjtett https://www.youtube.com/watch?v=18efY5yIWDs 16év után 7hónapja nem cigizek
2016. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dolfi57 válasza:
nem
2016. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg le lehet... Nekem használt nem voltam feszült ideges nem hiányzott a cigi... Egy hét után hol felraktam hol nem... De azért mindig van nálam egy dobozzal hátha megkívánnám... De inkább a tapasz mint a cigi
2020. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!