Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb.6-7 hónapja dohányzom.33...

Kb.6-7 hónapja dohányzom.33 vagyok. Hogyan tudok erről leszokni, mennyi idő amig kiürül a szervezetemből a nikotin?

Figyelt kérdés
Csak segitő válaszokat várok. Napi max 10-12 ami elmegy. Ennyi idő alatt kialakulhatott valami végzetes betegség? Gondolok itt tüdőrákra vagy másfajta halálos betegségre.
2016. jan. 15. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyből nem tudod letenni szívj kevesebbet.
2016. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Férfi vagy nő vagy,sportolsz is sokat?

Mert ha sokat sportolsz akkor a cigit kompenzálja a sport valamennyire,illetve attól is függ mennyit szivsz!

Nem megyek messzire ott van Schwarzenegger, több filmjében is láttam hogy szivarozik,aztán mekkora sportember

2016. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt kialakult volna bármi is, de mindenki teste másképp működik. Viszont addig szabadulj meg tőle, amíg nincs is baj - gondolom, ezért is akarod letenni.


Keress valami másik pótcsekevést, sportolj, főzz, takaríts, kezdj el hímezni, akármi, csak lekössön. :P Ahogy írták előttem is: ha nem megy az, hogy egyből teljesen megválsz tőle, akkor fokozatosan csökkentsd a napi adagot. De olvastam már több helyen is, hogy az e-cigi is segített egyeseknek a leszokásban (kevesebb benne nikotin, vagy egyáltalán nincs, nincsen benne kátrány, hisz gőzt lélegzel be, olcsóbb is, stb), de erről személyes tapasztalatom nincs.


Az egyik tanárom mondta, hogy ő úgy szokott le a dohányzásról, hogy mindig, mikor megkívánta a cigit, akkor evett egy kis nyers krumplit (asszem legalábbis, de tuti krumpli volt :D). A szisztémáját nem nagyon értem, de neki bevált, és ez a lényeg. :P


Sok sikert és kitartást kívánok!

2016. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!