Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki tud segíteni abban...

Valaki tud segíteni abban hogyan lehet a hidrogén peroxidot kúra szerűen fogyasztani?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak rákos megbetegedése van de az orvosok már lemondtak róla(kapott több kemot és sugarat is) és úgymond "hazaküldték meghalni". Tudom hogy nincs semmi csodaszer ami gyógyítaná a rákot, de nem fogom tétlenül végignézni hogy végzi be.. Szóval ha van olyan gyógymód ami minimálisan is, de használhat akkor ötleteket várok. Köszönöm.

2016. jan. 24. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Deutériumszegény víz?
2016. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
A hidrogénperoxid rendkívül agresszív, szétégetné a nyelőcsövet, alkalmatlan szájon át fogyasztásra.
2016. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyiben tudok segíteni. Rögzítettem, mivel figyelemre méltónak találtam.Édesanyámnak én is vettem kb 15 éve

a fent megnevezett vizet, rá ment 100 000 Ft. Ez kb 5 zsugor volt. (5x12 liter) Kidobott pénz volt. Én inkább üzletnek tartom. Lehet hogy több hektoliter elfogyasztása már ér valamit, de ki bírja ezt anyagilag.

Szerintem 15 év alatt átütő sikert nem ért el.

2016. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém ismerni fizikustól hétköznapi emberig sokféle embert aki hamarosan meghalt ezért előtte kétségbeesésében mindenféle "alternatív" gyógymódot meg vallást igénybe vett, természetesen már mind örök álmukat alusszák, csak a kuruzslók zsebét tömték.
2016. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kétségbe esve és illúzióm sincsenek. Valamint nincsenek millióim se arra hogy mindenféle csodaszert vásároljak. Illetve tudjuk hogy az utóbbi időben is több híresség halt meg rákban akiknek biztos nem lett volna anyagi gondjuk. Egyedül a tétlenség zavar.
2016. jan. 25. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Küzdjél Édesanyád életéért, én már átéltem. Az első sikerrel járt, a második sajnos elvitte. Élt még 18 évet.

Ne hallgass senkire.

2016. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!