Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet-e kombinálni ezeket:...

Luna26 kérdése:

Lehet-e kombinálni ezeket: cickafarkfű, palást fü, fehérfagyöngy, és a barátcserjérjét?

Figyelt kérdés
Csak nem két éve annak hogy Endometriosis-t fedezték fel mind a két petefészkemen,tegnap voltam általános nőgyógyászati vizsgálaton (uh.-t kértem) ahol kiderült hogy újra felütötte a fejét,hétfőn dől el müteni kell e vagy visane-t kell e szednem.EGYIKBE SE FOGOK BELEEGYEZNI (tekintettel arra hogy már átestem két éve ezeken és a igazi problémámat nem oldotta meg)!Úgyan is baba van tervben és valami olyat szeretnék "szedni,inni" ami egyszerre oldja meg ezeket.

2016. febr. 4. 09:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbit sem tartom kizártnak..
2016. febr. 5. 14:45
 12/12 A kérdező kommentje:
Vettem barátcserje kapszulát 2x1-et kell szedni belőle azt mondták ilyenformában hatásosabb már 6 szemét beszedtem és minden este az óta görcsölök normális ez?
2016. febr. 7. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!