Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáj a derekam, hogyan tudnám...

Fáj a derekam, hogyan tudnám elmulasztani?

Figyelt kérdés

Szóval itt kitérnék hosszabban is.

Régebben eléggé deréktörős ülésmódszert választottam hogy elhelyezzem magam a gép elött. Most meg szivok miatta. Azzal kezdödött hogy séta közben elkezdtett vájni a hátam (mondjuk elég sokat is sétálok naponta), majd hajolgatásnál, főleg ha még emelgetek is. Ezért vettem egy derékövet ami segit is az esetek 90%ában. Viszont amire nem számitottam az hogy a tavaly sziget fesztiválon egy óra és pár perces koncert után elkezdett fájni a hátam, a következő koncertet pedig végig se tudtam állni. muszáj volt leülnöm, mert csak azzal enyhithettem a fájdalmam.+ Ha elkezdtem maszirozni az nagyon jót tett. Az idei szigetre mindenképp elakarok menni és élvezni is akarom. Orvoshoz sajnos nem tudok menni mert diák vagyok és sajnos estin így a tb nekem nem jár és nem is nagyon tudnám fizetni főleg mert sajnos magamnak kell vennem a vonat meg pesti bérletet, kaját stb tisztálkodó szereket. tbt nem tudnám fizetni. (tudom hogy ki kell fizetnem azt amit eddig nem fizettem be, de addig is nyugalommal alszom).


Valami tanácsot kaphatnék hogy milyen gyógyszert kellene szednem és gyakorlatokat elvégeznem itthon? Nagyon hálás lennék ha valaki leírná a teendőket. köszönöm.



2016. febr. 8. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a fájdalmat görcsös állapot okozza, akupresszúra:

A derékizmok reflexpontja a láb belső oldalán, az Achilles ín, a bokacsont, és a sarokcsont háromszög közepén van. Ezt a pontot kell ferdén a sarokcsontra nyomni, lökdösve, középerősen, 20 - 20 másodpercig, mindkét oldalon.

2016. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!