Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az, ami átmegy?

Mi az, ami átmegy?

Figyelt kérdés

Az ezo rovatban már feltettem ezt a kérdést, mert noha szkeptikus vagyok, nem volt jobb ötletem. De ott persze - mily meglepő - ezoterikus oldalról közelítettek a témához, én viszont a biofizikai részére lennék kíváncsi.

Szóval az a helyzet, hogy van egy képességem. Ha nagyon koncentrálok, meg tudom csinálni azt, hogy a kezemmel valamit átküldök más embernek. Valójában nem tudom, mit, de az egyszerűség kedvéért nevezzük energiának.

30 éve az első feleségemnek néha fájt a feje, akkor szoktam a bal kezemmel ezt az energiát átadni. Nem sokáig tudom csinálni, kb 15-20 mp-ig. Ezalatt tök forró lesz a kezem, és a delikvens is meleget érez beáramlani a testébe. Most a második feleségemnek a bokája fáj gyakran, és most neki szoktam esténként "energiát adni". Mind az első,mind a második feleségem azt mondja, használ neki a "kezelés". Én sima placebohatásra gyanakszom, de nem is ez az érdekes. Mindössze arra vagyok kíváncsi, hogy vajon mi az, ami átmegy?

Azt még elmesélem, hogy ez úgy zajlik, hogy a vállam felől "tolom" végig a karomon ezt a valamit, és kilégzésnél a legintenzívebb az áramlása. Tehát nagy sóhaj, koncentrálás, és megy a buli.

Nem tartom magam különleges embernek, senki ne értsen félre. Szerintem erre mindenki képes, (bár személyesen senkit sem ismerek, aki valóban az lenne), csak szeretem tudni, hogy mi történik, és erre nincs magyarázatom. Van valakinek valami használható ötlete?



2016. febr. 19. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Energiát adsz át, fejleszd a képességed valamilyen tanfolyamon.
2016. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 -H.- ***** válasza:

Szeretet :D


Nyilván energia megy át, részint hő formájában. Szerintem, hivatalosan elfogadott tudományos magyarázatot nem fogsz találni rá.

Milyen távol kell tartanod a tenyered a célszemélytől ahhoz, hogy érezhető legyen a hő?

2016. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első feleségemnél, meg a szomszéd lánynál, valamint a saját gyerekeimnél 1-2 centiméterre tartottam a kezemet a "kezelendő" testrésztől. Amikor elváltam, hosszabb szünet következett. Részint, mert nem volt rá égetően szükség, részint mert igyekeztem elfelejteni az egészet. Frusztrált ugyanis, hogy "hinnem" kell valamiben, amire nem találok magyarázatot. Szeretem a kézzelfogható dolgokat, a hit nem az én világom.

Mostanában vettem elő újból ezt a "tudományomat", de a feleségem bokájára ráteszem a kezemet. Így is, meg úgy is működik a dolog.

Csak érdekességképpen mesélem el, hogy egyszer magamon is kipróbáltam, de szabályszerűen rosszul lettem tőle.

2016. febr. 19. 16:26
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es, szerinted létezik ilyen tanfolyam?
2016. febr. 19. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiság, de egy hőmérőt fel tudsz így melegíteni? Mondjuk egyet teszel a nyelved(hónod) alá, egyet meg fogsz és energiát adsz át neki. Fel tudod melegíteni? Van különbség a kettő közt?
2016. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá régen, de akkor még pillanathőmérő nem volt (nekem most sincs) a normál hőmérőhöz meg kevés az a pár másodperc, amíg működik a dolog.
2016. febr. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!