Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj ha 12 ora alatt átmegy...

Az baj ha 12 ora alatt átmegy rajtam a kaja?

Figyelt kérdés

Amit eszek este 5 kor az masnap reggel 6-7 fele ki is jön. Nincs hasmenésem. Nehezen hizó vagyok. 21 183 74 kg

Valamivel ezt le lehet lassitani vagy javitani? Mert sztem nem emésztődik meg rendesen.


2015. szept. 16. 15:06
 1/5 anonim válasza:
az emesztes par ora alatt lezajlik, ugyhogy nem hinnem, hogy problema lenne.
2015. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább rohadjon a beleidben?
2015. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az átlag 24 óra. Különösen kukoricás ételnél vagy erősen chilisnél azonban nagyon könnyen meg tudjuk mondani a távozás időpontját.

A 12 óra rövid, de önmagában nem kóros, sőt. Lehet tünete irritális bélszindrómának, vagy előjele, de ha nincs egyéb tüneted, akkor több előnnyel jár, mint hátránnyal, és teljesne felesleges aggódni.

2015. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy az jött ki, nem pedig az egy kanyarral előtte betermelt adag?
2015. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hu, de buta vagy utolsó.

Ez már fáj.

2021. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!