Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit lehet tenni orrspray...

Mit lehet tenni orrspray függőség ellen?

Figyelt kérdés
Ha évente 1x megfáztam csak orrspsray-vel tudtam elaludni és még utána is jó pár hónapig kellett használnom mert fekvéskor rögtön eldugult az orrom pedig már nem is voltam beteg. De most már október óta folyamatosan használom és nem lesz jobb. Pedig már rengeteg módszert kiprobáltam.Valaki tudna esetleg valami megoldást erre?

2016. márc. 14. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Rhinospray, nasivin, meg ilyenek mind 1 kutya.


kb 3 - 4 estét kell kibírj hogy elmúljon, és ezután csak tengervizes orrsprayt használj ha nagyon kell.

Én már rájöttem, hogy szándékosan csinálják ilyenre, és adják vény nélkül.

2016. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag már az orrspray is doppingszernek minősül, ezért szokhattal rá. Tengervizes orrsprayt használok én is, szerintem az teljesen jó. Kezd el azt fujkalni, nem tartalmaz különösebb hatóanyagot, aztán így egy idő után el tudod hagyni.
2016. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a gyógyszeres orrspray-k hosszabb távon elvékonyítják és tönkreteszik az orrnyálkahártyát, olvastam már rémtörténeteket erről is. Feltétlenül állj le velük. Az eukaliptuszos-tengervizes orrspray is nagyon jó, illetve lehet éjszakára illóolajokat (kakukkfű, eukaliptusz, teafa) párologtatni a hálószobában.
2016. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!