Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrspraytől vagy orrcsepptő...

Az orrspraytől vagy orrcsepptől függőség alakulhat ki?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem. Írják sok helyen hogy függőséget okoz néhány ilyen cucc. Na de most hogy vagy ez? Olyan mint mikor rá szoksz a cigarettára? Csak mert 3 éven keresztül cigiztem és 1 nap alatt le tettem. Sokan írják blogokban hogy 1 hét után alakul ki a függőség az orrspraytől /orrcsepptől. Nos én ennek tudata nélkül tovább használtam és nem éreztem különösen függőséget. Bocsi a hosszú megfogalmazásért! :-D

2015. máj. 24. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a függőség, hogy használnod kell 1 hét után is, hiszen az ember egyre inkább igényli az orrcsepp használatát, mivel az érösszehúzó hatás után értágulás lép fel, és az orrjárat újra eldugul. Van ezért valaki 1 évig is használja, mert állandóan dugult az orra.
2015. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy tökéletes kielégítő válasz. Köszönöm :-)
2015. máj. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!