Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 3-4 fájdalomcsillapító?

3-4 fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés

Köztudott,hogy az Algopiryn általában segít ha fájdalmad van.(bocsánat,nem tudom hogy kell írni)A hasam(lány vagyok de nem úgy)hétfőn kezdett nagyon fájni,pedig nem tresszelek,nem károsítom magam,nem terhelem magam.Egyszóval csak jött.És hát most van szerda.Nem múlik.Tegnap este bevettem egy szemet,meg ma már a harmadikat vettem be.Tökéletesen hat,mikor már érzem hogy megy ki a hatás,azonnal veszek be mert nagyon tud fájni.Ja,és tudom mi a bajom,de az orvos nem tud csak később várni(ne kérdezzétek miért).Szóval a lényeg:Ha egy nap 3-4 szemet veszek be akkorlehet valami bajom?

180centi vagyok kb.

Ja meg 13

Újabban már 13

Meg persze lány.

Szóval kérhetném a válaszokat?☺



2016. ápr. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a fájdalom okát kéne megkeresni, a sok fájdalomcsillapító csak szétmarja a gyomrod és mégjobban fog fájni. A fájdalom csillapító csak tüneti kezelés arra az esetre ha a fájdalom okozója magától is megszűnik és addig ne kínozzon a fájdalom. Ha ez nem történik meg 1-2 napon belül akkor komolyabb probléma van.
2016. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem menzesz miatt fáj, akkor sürgősen orvoshoz kellene menned, mert lehet vakbélgyulladás is, azzal nem lehet várni.
2016. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem írtad, hogy hol fáj a hasad, Alhas, vagy feljebb, melyik oldalon? Ha annyira fáj, hogy ennyi fájdalomcsillapító kell, akkor ott nagy baj van. Ennyi fájdalomcsillapítótól még a gyomrod is fájni fog.
2016. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

"de az orvos nem tud csak később várni(ne kérdezzétek miért)"


Akkor ügyelet.

2016. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!