Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit gondoltok a Good Niter...

Mit gondoltok a Good Niter horkolás gátló sprayrol?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam róla hirdeteseket, visszajelzeseket és mind vonzó volt, első ránézésre nem is tűnik atveresnek. Ha vki hallott róla vagy próbálta milyen tapasztalata volt ?

#átverés #Good Niter #horkolás gátló
2016. ápr. 14. 19:35
 1/3 Nashua102 válasza:
Nálunk is probléma a horkolás, az én párom is elutasítja a műtétet, és ezt meg is értem, ezért érdekelnek a kíméletesebb megoldások. Tulajdonképpen a horkolás kiváltó okát kell előbb diagnosztizálni, aztán lehet kezelni a horkolást. Egy magánklinika honlapján szépen összefoglalják az összes kiváltó okot és alternatív megoldásokat is javasolnak, de épp erre a sprayre írják azt, hogy tudományos vizsgálatról nem tudnak, a használók véleménye alapján döntsön mindenki róla. Ráértem, rákerestem a nevekre, akik a véleményeket írták a forgalmazó oldalán, és a rendelési oldalon is. Senkit nem találtam, aki létezne.
2016. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mazán Sándor válasza:
Nem ér semmit,én megvettem nem használt,ráadásul vissza sem fizeték,csak igérték de nem kaptam meg a pénzt.Irni nem lehet nekik csak egy email cimet adnak de azon nem válaszolnak.
2016. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Peter V válasza:
Nekem nem működik. A párom egyik kollégájának sem működik. A pénzeteket költsétek értelmes dolgokra. Ne erre!
2016. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!