Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ajánlana valaki természetgyógy...

Ajánlana valaki természetgyógyászt Pécsen? Dr. Alexander Sztrasnijról hallott valaki?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, fél éve orvostól orvosig járok különböző problémákkal (kéz-láb bizsergés, véna gyulladás,mellkasi nyomás), és mindenhol makk egészségesnek nyilvánítanak, szuper értékekkel, szuper laborral, voltam MR-en és még egy csomó vizsgálaton, mindenki felteszi a kezét, hogy szervi gond nincs. Én mégsem érzem annak magam, folyamatosan újabb és újabb tünetek jönnek elő, aztán elmúlnak, pedig korábban sosem volt semmi bajom, még orvosnál sem jártam sosem.

Arra gondoltam talán egy természetgyógyász, aki az egész ember működését nézi, nem egy-egy szervét külön, segíthetne kikeveredni ebből. Erre várnék ötleteket! Köszönöm előre is!



#Pécs #természetgyógyász #Dr. Alexander Sztrasnij
2016. máj. 27. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Energia elszívás, ez érdekes.

Néha én is azt érzem mintha valaki merítené az " aranytartalékaimat ".

Épp ma mondták ezt. " Nem szeretem ha itt ül, a közelembe, mert leszív ".

De hogy tudjuk magunkat visszatölteni? Mert nem ártana ha visszakapnánk.

2016. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!