Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van itt olyan, aki Hashimotóbó...

Van itt olyan, aki Hashimotóból kigyógyult gyógygomba hatására? Vagy aki ismeretlen eredetű gócos gyulladásból?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy-alulműködésem volt, de nem tudom, Hashimoto volt-e. Enyhe fokú, Letrox előtti utolsó TSH-m 2,9 volt, amit általában nem szoktak hormonpótlással kezelni, de emiatt nem tudtam teherbe esni, magas volt a progeszteron szintem, nem volt rendes peteérésem. Gyógygombát nem használtam, de két szülés után nem szedtem tovább a Letroxot. Étrendváltoztatás hatására fél év alatt 1,7-re lement a TSH-m.
2016. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál.Valószínű,hogy SZERENCSÉRE NEM Hashimotod volt,mert az autoimmun betegség.Hallottam már olyat,hogy volt olyan aki kigyógyult belőle,de az olyan ritka,hogy világszenzációnak beillik.Gratulálok a babákhoz!Továbbra is jó egészséget és minden jót kívánok!
2016. júl. 12. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt már sosem tudom meg, hogy Hashimoto volt-e, vagy sem. Mindenesetre úgy vélem, hogy autoimmun betegségekből is ki lehet gyógyulni, és a gyulladást is meg lehet szüntetni. Tudok ajánlani pár könyvet, ha érdekel.
2016. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,szeretném ha ajánlanál könyveket!Előre is köszönöm.
2016. júl. 13. 18:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát,te aztán jól elküldted nekem a könyveket!
2016. aug. 23. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj! Kicsit el voltam havazva, kiment a fejemből...

Natasha Campbell-McBride - GAP szindróma

David Perlmutter - Gabonaagy

Mindkettőt táplálkozástudós orvos írta.

2016. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 23. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ismét jelentkezem... Iratkozz fel Szendi Gábor hírlevelére, épp most olvastam egy jó cikket a pajzsmirigybetegségek és az A és D vitamin hiánya közötti összefüggésről, illetve korábban is volt egy cikk a szelénnel kapcsolatban.

[link]

[link]

2016. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de Szendi a pajzsmirigy témában kisfiú,sokkal jobb van nála.Amúgy meg azóta megtudtam a választ,mégpedig,hogy:van T2-es és T3-as dominancia,ezért nem jó a gyógygomba pajzsmirigy betegnek,mert azzal vaktában lövöldözés.Ugyanis ha a gomba egy T2-es dominanciájú ember T2-es hormonját fogja stimulálni,akkor kibillen a T2-T3 egyensűly és fordítva.
2016. szept. 4. 22:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki az, leírnád nekem? Úgy látszik, van még mit tanulnom :)
2016. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!