Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » MMS cseppet használt valaki...

MMS cseppet használt valaki bármilyen egészségügyi problémájára? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az MMS egy nagy kamu és káros az egészségre.
2016. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tapasztalatod van? Megköszönném, ha leírnád.
2016. júl. 13. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a cikket javasolnám, bár már gondolom megvolt, csak a gonosz gyógyszerlobbi satöbbi, ez esetben nincs mit tenni :)

2016. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
só és citromsav, tehát a szervezetben nem csinálhat kárt! a cikk egy hamis... de 10 ezreket nem szabad érte kifizetni... itthon fillérekből elkészíthető... nekem mindíg van itthon, használom is...
2016. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem hittem volna, hogy lehet fokozni a hülyeséget, de tévedtem. Te szerencsétlen, maguk az MMS-cseppet készítő és áruló kóklerek is azt mondják az összetevőkről, amit a cikk ír, mi hamis? A klór-dioxid hatásáról zengenek ódákat. A nátrium-klorit az nem nátrium-klorid, nem konyhasó.
2016. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sokat olvastam róla pro és kontra, ezért kérdezek rá a személyes tapasztalatokra. Ami érdekes : [link]


Ha jól értelmeztem, nagyon hasonló.

2016. júl. 14. 09:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Tönkrevágja az immunrendszered, aztán lesz egy-két autoimmun betegséged
2016. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valaki elolvasta figyelmesen a Solumium oldalon található linkeket? Szuper felfedezés stb ... Mindenestre érdekes.
2016. júl. 14. 10:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit próbálkozol, bizonyára megérted, mekkora drámai különbség van az öblögetés/seblemosás és az anyag elfogyasztása között.
2016. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Próbálkozom tájékozódni. Ha tudnám a válaszokat nem kérdeznék. Egyébként, ha te is tájékozódtál, ill. többet olvastál, akkor találhattál olyan cikket, amiben nem csak felületi felhasználásról írnak (nem MMS-hanem klór dioxid). Sajnos sok olyan sztori van a világunkban ami megkérdőjelezhető mindkét oldalról. Ezért kérdezek, talán érkezik érdemi válasz.
2016. júl. 14. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!