Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pikkelysömörre használt már...

Pikkelysömörre használt már valaki psorifix terméket? érdekelne érdemes e kiprobálni

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha Neked van sömöröd, oxigénnel kezeld ki magadat.
2016. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma kaptam meg a rendelést, majd írok milyen
2016. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm várom,hogy neked mennyire jött be a prosifix
2016. ápr. 1. 11:07
 4/10 Vas Árpád válasza:
Én megvettem lassan 2 hete .Ahogy a leírásban volt kentem magam vele.11 ezer forintot dobtam ki az ablakom.Mérhetetlen átverés.Nemhogy nem múlt el hanem sokkal rosszabb lett.Begyulladt de rendesen, elkezdett mocskosul pikkelyesedni fájt.Nem minősítem azokat akik lelki ismeretlen módon kihasználják az elkeseredett embereket.
2016. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Sajnos sejtettem,hogy ez sem fog semmit sem érni mint általába szinte semmi se amit psoriasisra adnak :(
2016. ápr. 8. 15:11
 6/10 anonim válasza:
A Lavyl Auricum Bőrregeneráló, kondicionáló, frissítő Testsprayt ajánlom
2016. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bolláné válasza:
Sajnos nekem sem használt,de szívesen eladom azoknak akik pozitív véleményt írtak róla,bár kétlem hogy lenne ilyen !
2016. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Valorci válasza:

Én is kipróbáltam már minden létező csoda- és nem csodaszert, ittam iszonyú ízű, büdös leveket, de nekem az első szer ami használ, az a psorifix. Szerencsésnek mondhatom magam sorstársaim között, mert "csak" a talpamon és a sarkamon van a psori (bár rettenetes fájdalom, amikor bereped).

Nem is én vettem, hanem a férjem, aki semmiféle csodaszerben nem hisz. Még én akartam lebeszélni róla, hogy ne rendelje meg.

Senkit nem akarok becsapni, nem tudom, hogy a psorifix, vagy a purex (ez egy egy hónapos béltisztító kúra), vagy a kettő együtt használ (és teljesen véletlen, hogy a kettőt együtt kezdtem el), de látványosan javul a sarkam és a talpam. Pl. elmúlt az a vastag hámló és sokszor berepedező réteg a a sarkamon. Reggel és este kenem vékonyan és megvárom míg beszívja a bőr. Nekem ez a tapasztalatom.

2016. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok! En is kuzdok a psorival mar tobb, mint 20 eve. Mindent kiprobaltam mar, amit csak lehetett. Sajnos nem sok sikerrel. En is laikus voltam a termekkel kapcsolatban. De sajnos most nem igazan birtam mar a psorival; a borfeluletem kb. 90%-at boritotta. =( Meg letezni is fajt. Igy megrendeltem. Eleinte nekem se volt jo tapasztalatom a kremmel kapcsolatban. Nagyon kiszaritotta, viszketett, egett. Mar epp feladni akartam. De mivel mar kifizettem - (nem is keves osszegert)-, igy tovabb kezeltem vele a borom. Aztan eszrevettem kb.2-3 het utan, hogy furdes kozben konnyen levalltak a boromrol a kispikkelyek. Kezdtem fellegezni. =) Aztan a gyulladas is alabb hagyott, es a voros foltok rozsaszinuve kezdtek valni. 1 honapos kura utan mar csak a boron 10%-at boritja a psori. Rendeltem egy ujabb tegelyt. Remelem, hogy a megmaradt foltjaimat is "eltunteti" es ismet tunetmentes leszek egy darabig. En ezzel nem biztatok senkit arra, hogy megrendelje. Hiaba ugyanazon betegsegtol szenvedunk, mindannyiunknak mas es mas hasznal. De aki mar megrendelte, ne adja fel! Hatha sikerrel jar! Psorimentes napokat kivanok minden sorstarsamnak! =)
2016. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dédi dldi válasza:
Szedett valaki Dapson tablettát psoriásisra ?
2017. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!