Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha a körmömön hosszanti...

Ha a körmömön hosszanti barázdák, picit kiálló csíkok vannak, az milyen problémára utalhat?

Figyelt kérdés

#körömdiagnosztika
2016. júl. 23. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyenre, a köröm az ilyen.
2016. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy tudom, ez szív- és érrendszeri problémára utalhat...
2016. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Dehidratáltság és öregedés okozhatja. Már 35 éves kor fölött van akinél jelentkezik ez a probléma.
2016. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hol tudnék a neten utánanézni? Van könyv körömdiagnosztikáról?
2016. júl. 23. 22:28
 5/15 turatura ***** válasza:

Esztétikaira.

Amúgy kérdezze meg bőrgyógyászát és gyógyszerészét...

2016. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
TURATURA hozzászólásához a válaszom: NEM így van! Sikerült találni a neten ilyesmivel foglalkozó kínai természetgyógyász könyvet, amiben az áll, hogy Bélrenyheség és Májprobléma van a háttérben, - és ez nálam Stimmel.
2016. júl. 25. 10:54
 7/15 anonim válasza:
Szia, nekem is olyan a körmöm és pajzsmirigy problémám van. A bélrenyheség alatt nem tudom mit kell érteni de ha vannak emésztési problémáid is akkor már lehet jobban kellene ezzel a vonallal foglalkozz. Csak azért mert a köröm mélyen barázdált még nem biztos hogy dokirol dokira kell járj, de ha egyéb tünetek is passzolnak akkor már érdemes. Amire keress rá: pajzsmirigy hormon ingadozások, lisztérzékenység,tejfehérje allergia, inzulin rezisztencia. Remélem egyikre sem fogsz számottevő jeleket találni magadon, akkor csak simán ilyenek a körmeid. Vagy más irányba olvasgass.
2016. júl. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 turatura ***** válasza:
34%
Nem tudni, hogy ebbe a "kínai természetgyógyászatba" hányan halnak bele évente... Végre az akupunktúráról is kiderült, hogy úgy hülyeség, ahogy van. Persze, ha te hiszel benne, akkor bocsi.
2016. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Igen. Átfogóan emésztési problémár jeleznek. Az alternatív gyógyászat, akkupunktúra stb nem hülyeség - kedves egyik előttem szóló.
2016. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nem tudni, hogy ebbe a "kínai természetgyógyászatba" hányan halnak bele évente..."


Te hihetetlen ostoba vagy!


Azért léteznek világhírű kínai orvosok nem? :)


[link]


A keleti orvoslásnak köszönheted a modern orvostudományodat barátom.. És elég szánalmas, hogy még azt sem tudod, hogy ezeknek a működését mérni is tudják.... :)

2016. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!