Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Utalhat egészségügyi problémár...

Utalhat egészségügyi problémára az, ha orgazmus után nem nyugszik le a péniszem?

Figyelt kérdés
Teljesen komoly kérdés és nem kérkedésből írom, bár tény, hogy sikerem van a lányoknál azzal, hogy egyáltalán nincs szükségem szünetre két menet között, konkrétan van, hogy 4-5 orgazmuson át folyamatosan merev vagyok. Viszont mostanában egyre jobban kezdek aggódni amiatt, hogy ez valami betegség tünete is lehet akár. Nyomozgattam, de nem találtam semmit, esetleg valaki fel tudna világosítani arról, hogy mi ez?

2015. júl. 26. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Isten ajándéka, használd! :)
2015. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem baj, nem is egyből kell lelankadnia..
2015. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem,sőt
2015. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából valóban nem úgy működik,mint ahogy az a nagy könyvben meg van írva .Sokan csak ráirják,de jó neked ,és örülj neki .Elévezés után különböző kémiai folyamatok játszódnak le a férfiak szervezetében .Hogy álljon vagy ne álljon,a szimpatikus ,és a paraszimpatikus idegrendszer működésén múlik .Mindig az erősebb idegrendszer működésétől függ .Ezeket meg az agy vezérli a központi idegrenszeren keresztül .Elélvezés után nyitni kellene egy szelepnek a pénisznél ,ami a vénában van .

Ez engedi ki azt a vért ,ami már több perce bent van .

Ahhoz hogy barlangos testeket károsodás ne érje ,friss oxigéndús vérre van szükség .

No ennyit nagy vonalakban ,tényleg sok helyen kell olvasgatni ilyenekről ,mert szinte mindenhol fél mondatok vannak csak .

2015. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog.
2015. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!