Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fájdalom csillapítási módszerr...

Fájdalom csillapítási módszerre lenne szükségem! Nemiherpeszem van és iszonyatosan fáj. Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál... azontúl hogy negint rá kellett jönnöm hogy a magyar egészségügy botrány... megállapították hogy nemi herpeszem van... és írtak rá fel KÉT kenöcsöt és egyféle tablettát! Sajnos 1nem mondta el a kenöcsöket hogy alkalmazzam egyeszer ezt egyszer azt? Na mind1! Az a lényeg hogy iszonyatosan fáj... kérlek segítsetek az algoflex nem segít :(

2016. júl. 25. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezted volna meg te az orvost, hogy melyiket mikor... de még most is visszamehetsz a patikába ahol vetted, és megkérdezheted, ők nem sima eladók, értenek hozzá.
2016. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Fúj
2016. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdjél el szedni Lizin-C kapszulát.Az első héten akár napi 8 db-ot is bevehetsz. A lizin herpesz stop hatású.

Egy esszenciális aminósav amit a szervezet nem képes előállítani. 1-2 óra alatt elmúlik az égő érzés. Én immunerősítő hatása miatt szedem ,csak ajánlani tudom...

2016. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!