Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Iszonyatosan fáj...

Mit tegyek? Iszonyatosan fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fejem,megsérültem,már mindent csináltam borogattam stb,milyen természetes alternatíva can rá.A barátom annyora megütött hogy tegnap óta,fáj aludni sem bírok
2016. júl. 21. 04:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A fej melyik részén? Mivel ütött meg? Van látható sérülés, duzzanat, véraláfutás? Orvos kellene és egy képalkotó vizsgálat, agyrázkódás is lehet!
2016. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fent a jobb oldali részen ,de átnyilal az egésu fejem bal meg így őssze vissza nyilalgat a fej többi részém,rosszul irtam ,mert nem csinaltam ugy kulonosebbet csak borogaztM ahhol megsérült olyan kotyagosnak erzem magam szédülésel egybekötve,még most is szédülök pedig tegnap történt az mennyire elfogadható
2016. júl. 21. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szédülsz is, akkor haladéktalanul menj orvoshoz. Sürgősségin, hamar kezelésbe vesznek és koponya röntgent/CT-t készítenek.
2016. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mas termeszetes alternativa tudnál mondani orvoson kivul
2016. júl. 21. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nincs más megoldás! És komolyan kellene venned, a szédülés nagyon aggasztó, már régen orvosnál kellene lenned!
2016. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!