Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Puritan's Pride termékeinek...

Puritan's Pride termékeinek megbízhatósága szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Melatonin kapszulát rendeltem tőlük, alvászavarra, amit egy fél szem altatóval együtt alkalmazok. Kérlek, ne írjátok, hogy inkább életmódváltás, stb., mert egyébként ezt is igyekszem megvalósítani, de több alvásra lenne szükségem. Kb. 5-6 hónapja alig alszom, altatókat meg nem akarok nagy mennyiségben szedni, azt remélem, hogy egyszercsak majd csökkenthetem a fél altatót, és csak a melatonin lesz az alvássegédem, utána meg azt is csökkenteni, vagy elhagyni.

Érdekelne, hogy használt-e már valaki a Puritan's termékei közül és hogy volt vele megelégedve? Én kb. 3 hete használom.



2016. júl. 26. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Többfélét is használtam, se jobb se rosszabb a többinél.

Nem kár az áráért.

Többi: now foods, natrol, country life, és sorolhatnám a többi márkát is, amit hasonló kiegészítőkből vettem már nem egyszer.

Más: próbáltad-e a folyékony melatonint? Nekem az vált be igazán, nem mindig azt iszom: más gyártótól is ittam már és nem volt észrevehető különbség. Azért érzésre a folyékony jobb másnap szempontjából.

2017. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!