Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A biorezonancia segíthet a...

A biorezonancia segíthet a diétám betartásában?

Figyelt kérdés

sziasztok! lisztérzékeny vagyok, nagyon kínlódok a diétával. Régebben ment magától, de kb. 2 éve mintha nem is lenne akaraterőm. Egy ismerősöm szerint segíthetne a bizorezonancia, mint ahogy a cigi letételében is sokaknak hatásos. Szerintetek érdemes kipróbálnom?

Köszi, ha válaszoltok!


2010. aug. 17. 12:57
 1/2 A kérdező kommentje:

szia! nagyon köszönöm a válaszodat!

kérdezhetek még? :)

Neked miben segít pontosan a kezelés? A regenerálódásban, vagy a járulékos betegségekben? Vagy tényleg könnyebb betartani a diétát?

Nekem semmi bajom nem lenne, ha a diétát rendesen tartanám. De tök hülye vagyok, egyszerűen most nem megy. Majd' 20 éve diétázom és kb. egy éve vagyok ilyen akaratgyenge. Szimpla butaság talán, de egyszerűen nem megy...

Köszi, ha még írsz!

2010. szept. 9. 10:57
 2/2 anonim válasza:
igen segitene :) En is jarok kezelesekre .. es nagyon sokat segit:)
2011. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!